Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų. Kuo šis metodas ypatingas?

Galimybė laisvai ir nevaržomai šypsotis atveria mums daug kelių: ne tik labiau savimi pasitikime, bet ir drąsiau bendraujame su aplinkui esančiais žmonėmis. Tam tikrais atvejais dėl netinkamos priežiūros ar patirtų traumų netenkame didžiosios dalies, o gal netgi ir visų dantų – tai neigiamai atsiliepia tiek mūsų fizinei sveikatai, tiek emocinei būklei. Tačiau šiuolaikinė odontologija turi mums gerų žinių: visų dantų atkūrimą ant 4 implantų.

Nenustebinsime pasakydami, kad finansinis aspektas yra vienas iš svarbiausių dalykų, renkantis tarp kelių gydymo būdų. Todėl dauguma žmonių pasirenka išimamus dantų protezus, kurie yra pigesni, tačiau, remiantis pacientų patirtimi, jie prastai laikosi ir nuolatos atlimpa nuo dantenų. Todėl rekomenduojame investuoti į savo sveikatą ir dantis atkurti ant 4 fiksuojamų implantų. Tai vienas populiariausių, patogiausių ir efektyviausių metodų, pasižyminčių naudojamomis medžiagomis, biologiškai suderinamomis su žmogaus organizmu.
 
Šis dantų atkūrimo metodas yra ypatingas tuo, kad naujieji dantys atrodo kaip natūralus tiek savo spalva, tiek forma. Tuščioje vietoje sriegiami danties šaknį atstojantys implantai, ant kurių tvirtinamas laikinas protezas (po 2–6 mėnesių pakeičiamas nuolatiniu). Užtikrinus tinkamą priežiūrą, reguliarius vizitus pas gydytoją ir profesionalią burnos higieną, tokie dantų implantai gali tarnauti ilgus metus. Be to, toks būdas užkerta kelią kaulo nykimui ir apsaugo kitus esamus dantis.
 
Netekus didžiosios dalies arba visų dantų, atsiranda pačių įvairiausių problemų. Pirmiausiai, turėdami bendantį žandikaulį, negalime tinkamai ir efektyviai kramtyti. Dėl to kyla virškinimo sutrikimų, kadangi skrandžiui yra sunku suvirškinti rupų ir netinkamai susmulkintą maistą.
 
Galiausiai žmonės pradeda apriboti save ir atsisakyti mėgstamo, bet jiems sunkiai įveikiamo maisto. Taip pat pradėjus retėti žandikauliui ir tirpti kaului, tai matosi vizualiai: atsikiša smakras, įdumba lūpos ir pan., tampa kur kas sunkiau ištarti žodžius.
 
Prarastus dantis rekomenduojame atkurti ant 4 implantų – tai pats efektyviausias ir ilgaamžiškiausias būdas, siekiant susigrąžinti funkcionalumą. Užsiregistruokite pirminei konsultacijai odontologijos klinikoje „Forum Dentis“ ir mūsų specialistai įvertins bendrą Jūsų burnos būklę bei paskirs reikiamą gydymą. Susigrąžinkite ne tik šypseną, bet pasitikėjimą savimi. Laukiame Jūsų!

Registracija internetu