Tiesūs dantys iki vestuvių: greitai ir be streso

Nors už lango dar niūri žiema, daugelis nuotakų ir jaunikių jau planuoja savo vestuves šiltaisiais metų mėnesiais. Viskas turi būti nepriekaištinga: nuo elegantiškos ceremonijos iki plačių šypsenų. Tiesa, „smulkmenėlė“: ką daryti, kai nuotaiką temdo kreivi dantys ar netaisyklingas sąkandis, o suplanuota vestuvių data nenumaldomai artinasi?

Ne laikas panikai

Puikiai suprantame: vestuvės daugeliui – viena laukiamiausių dienų, kuri atmintyje pasiliks visą likusį gyvenimą. Apie pakilią šventę liudys ne tik šilti prisiminimai, bet ir nuotraukos. Nenuostabu, kad šią dieną norima atrodyti nepriekaištingai.
 
Deja, kartais tobulą vidaus ir išorės harmoniją sugadina vienintelė detalė. Net 70 proc. lietuvių pasakytų, kad tai – šypsena! Maždaug tiek žmonių susiduria su įvairiomis ortodontinėmis problemomis: kreivais dantimis, tarpais tarp dantų, netaisyklingu sąkandžiu. Jeigu į šią grupę patenkate ir Jūs, ne laikas panikuoti! Šiuolaikinė ortodontija turi greitą, efektyvų ir labai estetišką atsaką Jūsų problemoms. Tai – nematomos dantų tiesinimo kapos, kurių pagalba dantis ištiesinsite nepastebimai!

Registracija internetu

Misija: išgelbėti vestuves

Kviečiame susipažinti su nematomomis dantų tiesinimo kapomis. Tai – naujovė ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, todėl išgirdus apie ortodontines kapas, daugeliui kyla įvairūs klausimai: ar dantų kapos kainuoja daugiau nei breketai? Ar kapos tinka net labai sudėtingiems atvejams? O svarbiausia – kaip tai veikia?
 
Tai – iš skaidraus medicininio plastiko pagamintos kapos, kurių dėka ortodontinis gydymas būna labai komfortiškas ir nekeičiantis įprasto gyvenimo ritmo. Šios savybės labai aktualios dirbantiems, siekiantiems išsaugoti solidų įvaizdį žmonėms, taip pat – jei planuojate vestuves.

Nuo breketų kapos skiriasi šiais privalumais:

  • Niekas nepastebės, kad tiesinate dantis
  • Nekelia skausmo ir diskomforto
  • Gerokai retesni vizitai pas ordotontą
  • Kapas galite išsiimti, todėl mėgausitės bet kokiu maistu
  • Ir toliau galėsite užsiimti mėgstamomis sporto šakomis
  • Kapos neapsunkins dantų ir burnos priežiūros
  • Dantis ištiesinsite greičiau nei su breketais

 
Nesudėtingas dantų tiesinimas kapomis dažnai trunka vos kelis mėnesius, todėl tiesiais dantimis džiaugsitės dar iki vestuvių!
 
Jeigu pageidaujate nepriekaištingos šypsenos gražiausią savo gyvenimo dieną arba apie kapas norite išgirsti daugiau, kviečiame apsilankyti „Forum dentis“ odontologijos klinikoje. Neatidėliokite gydymo ir mėgaukitės gražiausiomis gyvenimo akimirkomis be jokių kompromisų!

Registracija internetu
Nuo breketų kapos skiriasi šiais privalumais: