Prarastų dantų atkūrimas: sužinokite, kaip tai padaryti, neišleidžiant daug

Jei susidūrėte su dantų netekimo problema ir baiminatės, kad norint kokybiškai atkurti dantis, teks gerokai patuštinti piniginę, skubame Jus nuraminti. Forum dentis odontologijos klinikoje galime pasiūlyti šiuolaikišką ir ekonomišką alternatyvą nepatogiems išimamiems protezams. Kviečiame sužinoti daugiau!

Kas yra dantų implantai?

Dantų implantacija yra šiuolaikiška alternatyva nepatogiems, išimamiems dantų protezams. Tai prarastų dantų atstatymo būdas, kai į žandikaulio kaulą įsriegiamas danties šaknies formą atkartojantis implantas ir prie jo fiksuojamas danties protezas. Ant implanto gali būti fiksuojami įvairių rūšių vainikėliai, tiltai, plokštelės. O tinkamai prižiūrimi implantai pacientui tarnauja visą gyvenimą.
 
Klinikoje asmenims, netekusiems visų dantų, rekomenduojame ekonomišką, visapusišką dantų funkcijos ir estetikos atkūrimą renkantis visi ant 4 metodą. Įsriegus 4 implantus, prie jų tvirtinamas fiksuojamas (nenuimamas) protezas.
 
Praradus dantis ir siekiant maksimaliai sutaupyti, kitas galimas ekonomiškas dantų atkūrimo variantas: dantų atstatymas sriegiant 2 implantus-lokatorius ir ant jų tvirtinant išimamą protezą.

Kas yra dantų implantai?

Kodėl verta rinktis dantų atkūrimą implantų pagalba?

  • Tvirta fiksacija. Žmonių, nešiojančių išimamus protezus, didžiausia baimė – kad pastarieji bet kada gali iškristi. Taip nutinka dėl to, kad fiksacinis protezų kremas ir specialios tvirtinimo konstrukcijos protezui nesuteikia 100 proc. patikimos fiksacijos. Tuo tarpu renkantis dantų atkūrimą ant 4 arba 2 implantų, tiek fiksuojamas, tiek išimamas protezas laikosi patikimai, nekrenta ir pilnai atkuria kramtymo funkciją. Protezavimo ant implantų dėka lengviau valgyti, dantys atrodo estetiškai ir natūraliai.
  •  

  • Komfortas. Kitas protezų, tvirtinamų ant implantų, pranašumas yra tai, kad jie nesiliečia prie gomurio ir nesukelia pykinimo jausmo, kurį dažnai patiria pacientai, nešiojantys tradicinius išimamus protezus. Prie modernių, ant implantų fiksuojamų protezų greitai priprantama, užtikrinamas natūralių dantų pojūtis burnoje.
  •  

  • Nesudėtinga priežiūra. Atkūrus dantis ant implantų, neprireiks jokios ypatingos priežiūros ir brangių valymo priemonių: protezus nuvalyti pavyks lengvai ir nekomplikuotai. Ant 4 implantų pritvirtintus protezus prižiūrėti reikia kaip įprastus dantis, po jais nepatenka maisto likučiai. Ant 2 implantų fiksuojamą protezą valyti irgi itin nesudėtinga, nes galite jį išsiimti.
  •  

  • Ilgalaikis tarnavimas. Protezai, tvirtinami ant implantų, turi tvirtą atramą ir tarnauja kur kas ilgiau nei išimama dantų plokštelė. Mažėja protezų lūžių, skilimo tikimybė, todėl galite džiaugtis ne tik gražia šypsena, bet ir, ilgalaikėje perspektyvoje, net sutaupote!

Kaip vyksta dantų implantacijos procedūra?

Dantų atkūrimas implantais profesionalių Forum dentis odontologų dėka Jums nesukels jokių nepatogumų ir praeis greitai, sklandžiai, be skausmo. Pirmiausia konsultacijos metu įvertinama paciento būklė ir sudaromas dantų atkūrimo planas. Pritaikius nejautrą, žandikaulyje įsriegiamas atitinkamas implantų skaičius. Galiausiai, priklausomai nuo implantacijos metodo, ant implantų tvirtinama specialiai pagal Jūsų poreikius pagaminta fiksuojama arba išimama plokštelė, užtikrinanti estetiką ir visas dantų funkcijas.
 
Pamirškite nerimą ir nepatogumus dėl išimamų dantų protezų ir jau šiandien registruokitės vizitui Forum dentis odontologijos klinikoje. Laukiame Jūsų!

Registracija internetu