Visų vieno žandikaulio dantų atkūrimas ant 4 implantų („Visi ant 4“)

„Visi ant 4“ – tai greitas, patikimas ir ilgaamžis prarastų dantų atkūrimo metodas, kurį naudojant visi vieno žandikaulio dantys atkuriami ant keturių implantų.

Nemokama konsultacija

Kodėl svarbu atkurti prarastus dantis

Praradus visus ar daugumą dantų nukenčia ne tik estetinė šypsenos išvaizda ir mažėja pasitikėjimas savimi. Dėl sutrikusios kramtymo funkcijos ilgainiui vis labiau prastėja žmogaus fizinė sveikata bei bendra savijauta, sutrinka socialinės funkcijos, mažėja pasitikėjimas savimi. Dantų atkūrimas ant implantų sugrąžina burnos sveikatą, patrauklią šypseną, leidžia vėl pasitikėti savimi ir džiaugtis pastebimai pagerėjusia gyvenimo kokybe. Pasirinkę pažangų dantų atkūrimo metodą „Visi ant 4“, dantų estetiką bei funkciją susigrąžinsite ne tik greičiau, komfortiškiau, bet ir už itin patrauklią kainą.

Kas gręsia delsiant

Neatkuriant prarastų dantų, dėl atsiradusių tuščių tarpų ima krypti šalia esantys dantys. Sukandimo metu atsiradę neteisingi dantų kontaktai nulemia ne tik prastesnę kramtymo funkciją, bet ir smilkininio apatinio žandikaulio sąnario sutrikimus. Iškrypusius dantis sunkiau tinkamai išvalyti, kaupiasi apnašas, didėja ėduonies ir kitų ligų rizika, prastėja bendra burnos ertmės sveikata. Blogai sukramtytas maistas lemia blogesnį maistinių medžiagų įsisavinimą žarnyne, sukelia virškinimo sutrikimus. Netekus šoninių dantų, sutrinka sprogstamųjų garsų tarimas, tad prasideda šveplavimas. Negaudamas įprasto krūvio, prarasto danties vietoje ima tirpti žandikaulis. Dėl to ilgainiui žemėja sąkandis, įdumba skruostai, aplink lūpas formuojasi raukšlės, keičiasi veido forma. Delsiant atkurti dantis ilgainiui vis labiau blogėja žmogaus gyvenimo kokybė, prastėja jo fizinė ir emocinė sveikata.

Kodėl verta rinktis dantų atkūrimo metodą „Visi ant 4“

Nors daugumą ar visus prarastus dantis galima atkurti išimamais protezais, šis būdas turi daug trūkumų. Plokštelinis protezas ne tik neužtikrina norimo estetinio vaizdo, bet ir yra nestabilus, prastai laikosi, žaloja burnos gleivinę, spaudžia minkštuosius audinius. Blogai priglundantys išimami protezai žandikaulį apkrauna netolygiai, o tose vietose, kur atsiranda perkrova ima tirpti kaulas.

 

Prarastų dantų atkūrimas implantais – efektyviausias ir ilgaamžiškiausias būdas, leidžiantis užtikrinti nepriekaištingą šypsenos estetiką ir kramtymo funkciją. O inovatyvus metodas „Visi ant 4“, kurį naudojant visi vieno žandikaulio dantys atkuriami vos ant 4 implantų, turi itin daug privalumų. Naudojant šį pažangų būdą, dažniausiai nereikia kaulo priauginimo, o fiksuojamas protezas gali būti tvirtinamas iš karto po implantacijos. Dėl procedūros paprastumo ir saugumo šis prarastų dantų atkūrimo būdas gali būti taikomas bet kokio amžiaus pacientams. Jis ypač tinka taupantiems laiką bei komfortą bei kokybę vertinantiems visų ar daugumos dantų netekusiems pacientams, taip pat tiems, kurių dantys yra nepagydomai pažeisti ir būtina juos pašalinti. Šis metodas – puikus pasirinkimas ir tuomet, jeigu Jums nusibodo išimamamo protezo keliami nepatogumai ir norite jaustis komfortiškiau.

Procedūros eiga

„Visi ant 4“ metodo dėka atkurti prarastus dantis galima greičiau ir paprasčiau

1 žingsnis

Pirminės konsultacijos metu aptariami paciento nusiskundimai, lūkesčiai ir atliekami išsamūs tyrimai, leidžiantys tiksliai įvertinti dantų, žandikaulio kaulo, sąkandžio būklė.

2 žingsnis

Įvertinęs tyrimų rezultatus, gydytojas odontologas nusprendžia, ar „Visi ant 4“ metodas yra pacientui tinkamiausias pasirinkimas. Jeigu atsakymas teigiamas, sudaromas gydymo planas, pacientas supažindinamas su procedūros eiga, patariama, kaip elgtis po procedūros, atsakoma į visus rūpimus klausimus.

3 žingsnis

Implantacija įprastai atliekama taikant vietinę nejautrą. Keturi implantai įsriegiami į tas žandikaulio vietas, kuriose yra daugiausia kaulo.

4 žingsnis

Ant implantų pritvirtinamas laikinas protezas, todėl pacientas iš karto gali džiaugtis naujais dantimis. Implantams prigijus, laikinas protezas pakeičiamas nuolatiniu.

Kodėl verta rinktis kliniką „Forum Dentis“

Odontologijos klinikoje „Forum dentis“ naudojama moderni įranga, pažangios šiuolaikinės technologijos ir itin saugūs bei patikimi šveicariški dantų implantai. Dantų implantaciją ir protezavimą atlieka ilgametę patirtį turintys ir nuolat savo kvalifikaciją tobulinantys gydytojai odontologai, implantaciją ir protezavimą atliekantys itin tiksliai ir net sudėtingiausiais atvejais užtikrinantys aukščiausios kokybės ilgaamžį rezultatą.

Atkurtų dantų ilgaamžiškumas

Dantų atkūrimas ant implantų – patikimiausias dantų atkūrimo metodas. Dantų atkūrimą atliekant patyrusiems specialistams, naudojantiems saugius, ES sertifikuotus, aukštos kokybės implantus ir pažangius metodus, atkurtais dantimis galėsime džiaugtis ne vieną dešimtį metų, o gal net visą gyvenimą.

Ką reikėtų žinoti

Atkurtų dantų ilgaamžiškumo užtikrinimas priklauso ne tik nuo implanto savybių ir gydytojų gebėjimo tiek implantaciją, tiek protezavimą suplanuoti bei atlikti itin tiksliai. Norint, kad atkurti dantys tarnautų kuo ligiau, labai svarbu užtikrinti tinkamą kasdienę burnos higieną, kas pusmetį apsilankyti pas burnos higienistą ir bent kartą per metus atvykti pasitikrinti dantis profilaktiškai.

3 patarimai, kurie padės atkurtais dantimis džiaugtis ilgus metus

1. Pasidomėkite specialistų patirtimi

Ruošdamiesi dantų atkūrimui, pasidomėkite implantaciją ir protezavimą atliksiančių gydytojų odontologų patirtimi. Tik ne mažiau nei 2–3 metus metodą „Visi ant 4“ savo praktikoje naudojantis gydytojas gali numatyti dantų atkūrimo procese laukiančius iššūkius, priimti optimaliausius sprendimus ir visais atvejais užtikrinti kokybišką bei ilgaamžį rezultatą.

2. Atsakingai laikykitės gydytojų rekomendacijų

Siekdami užtikrinti sklandžią dantų atkūrimo eigą prieš procedūras ir po jų atsakingai laikykitės gydytojų rekomendacijų.

3. Užtikrinkite tinkamą atkurtų dantų priežiūrą

Po dantų atkūrimo itin kruopščiai rūpinkitės burnos ertmės priežiūra – valykite dantis minkštu dantų šepetėliu 2 kartus per dieną, nepamirškite tarpdančių valymo ar praplovimo irigatoriumi. Jeigu galite, atsisakykite rūkymo ar bent rūkykite mažiau – šis žalingas įprotis kelia grėsmę implantacijos kokybei ir ilgaamžiškumui. Taip pat nepamirškite reguliariai atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą ir apsilankyti kontroliniams vizitams pas gydytoją odontologą.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Šie gydytojai atlieka šią paslaugą

Galimybė plačiai šypsotis – nuo šiol lengvai pasiekiama
Galimybė plačiai šypsotis – nuo šiol lengvai pasiekiama

Registruokitės konsultacijai jau dabar ir žingsnį sveikos šypsenos link ženkime drauge.

Registruotis