Profesionali burnos higiena

Net ir geriausia dantų priežiūra neužtikrina idealaus rezultato. Norint visapusiškai apsisaugoti nuo gresiančių dantų ir burnos ligų, reikalinga profesionali burnos higiena (PBH).

Nemokama konsultacija

Kodėl profesionali burnos higiena – būtina procedūra?

Burnos higiena suteikia tai, ko negali joks dantų šepetėlis – ji veiksmingai panaikina kietąsias apnašas, kurios yra viena dažniausių burnos ir dantų ligų priežasčių. Dėl šios priežasties, burnos higiena reikalinga visiems pacientams, nepriklausomai nuo jų amžiaus ir dantų būklės.

Kas laukia neatliekant procedūros?

Vengiant reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną, nukenčia tiek estetika, tiek sveikata. Ant paciento dantų kaupiasi kietosios apnašos, dantų akmenys. Dantys atrodo pageltę, kamuoja nemalonus burnos kvapas. Padidėja dantų ėduonies rizika. Išauga tikimybė susirgti periodonto ligomis – gingivitu, periodontitu.

Nemokama konsultacija
Image

Procedūros eiga

Profesionali burnos higiena – nesudėtinga, bet labai svarbi procedūra. Džiaukitės švariais dantimis ir gaiviu burnos kvapu paprastai ir greitai!

1 žingsnis

Šepetėliais švelniai, bet kruopščiai pašalinamos minkštosios dantų apnašos.

2 žingsnis

Pasitelkus Air-Flow sistemą, veiksmingai nuvalomos pigmentinės dėmės.

3 žingsnis

Ultragarsiniu skaleriu naikinami ant dantų susikaupę akmenys.

4 žingsnis

Atsikračius apnašų, dantys nupoliruojami specialia pasta – tai suteikia baltumo bei gaivumo.

Naudojamos technologijos

„Forum dentis“ klinikoje naudojama moderni technika – tik taip dantų apnašos bus pašalinamos veiksmingai, o Jūsų dantys ir burnos ertmė apsaugoti nuo ligų.

Burnos higienos veiksmingumas

Profesionali burnos higiena patikimai apsaugo dantis, tačiau tik tuo atveju, jeigu atliekama reguliariai. Rekomenduojama higieną atlikti 1-2 kartus per metus, o sergant burnos ertmės ligomis – ir dažniau.

Ko tikėtis po procedūros?

Atlikus profesionalią burnos higieną, pokyčiai išties pastebimi. Jūsų dantys bus akivaizdžiai baltesni, gaivesni ir ypač švarūs. O svarbiausia – apsaugoti nuo gresiančių ligų.

Vaiko burnos higiena

Before
After

Darbų galerija

Before
After
Before
After

3 dažniausi klausimai apie burnos higieną

1. Kokie simptomai rodo, kad reikia burnos higienos?

Kad procedūra būtina, išduoda tokie simptomai, kaip nemalonus burnos kvapas, paraudusios, kraujuojančios dantenos ir klibantys dantys.

2. Ar burnos higiena – skausminga?

Jaudintis tikrai neverta: šiuolaikinė PBH atliekama greitai ir be skausmo. Paciento pageidavimu gali būti taikoma vietinė nejautra.

3. Kada po procedūros bus galima valgyti?

Maistu mėgautis galima iš karto po procedūros, tačiau maždaug 24 val. po burnos higienos būtina susilaikyti nuo dažančio maisto ir gėrimų (pvz., uogų, raudono vyno, kavos, juodos arbatos ir pan.).

Paslaugą atliekantys gydytojai

Šie gydytojai atlieka šią paslaugą

Galimybė plačiai šypsotis – nuo šiol lengvai pasiekiama
Galimybė plačiai šypsotis – nuo šiol lengvai pasiekiama

Registruokitės konsultacijai jau dabar ir žingsnį sveikos šypsenos link ženkime drauge.

Registruotis