Dantų protezavimas

Tai moderni odontologinė procedūra, leidžianti ypač estetiškai atkurti pažeistus paciento dantis.

Nemokama konsultacija

Dantų protezavimo svarba

Dantų protezavimas apima labai skirtingus dantų restauracijų metodus: estetinis protezavimas dantų laminatėmis, taip pat – dantų protezavimas po implanto įsriegimo. Protezavimas reikalingas dėl sveikatos ir estetinių priežasčių. Šios procedūros neišvengsime netekus danties, taip pat – dantims stipriai nusidėvėjus.

Šiuolaikinės dantų protezavimo galimybės

Ši sritis pasižymi plačiu medžiagų pasirinkimu. Visgi, ryškiausias įvairių protezų skirtumas – vieni yra išimami, kiti fiksuojami.

Image

Išimamus dantų protezus šiandien renkasi retas pacientas. Jie – mažiau estetiški, nepatogūs, trina ir nepriglunda. Išimami protezai yra gerokai mažiau funkcionalūs: atkuria tik nedidelę dalį kramtymo funkcijos, nestabdo kaulo tirpimo.

Image

Fiksuojami dantų protezai nuo išimamų gerokai skiriasi: jie suteikia maksimalų komfortą, puikiai atlieka kramtymo funkciją ir atstoja natūralius dantis. Dažniausiai gaminami iš cirkonio arba bemetalės keramikos, taip pat – iš metalo keramikos.

Medžiagų įvairovė

  • Metalo keramika – protezai iš metalo keramikos buvo ypač populiarūs praeityje. Tai patvari medžiaga, pasižyminti patrauklia kaina. Deja, metalo keramika atrodo nenatūraliai ir neestetiškai, tad nerekomenduojama priekiniams dantims. Be to, metalas gali sukelti alerginę reakciją.
  •  

  • Bemetalė keramika – tai e-max arba stiklo keramika. Tokie protezai tvirti, patikimi ir estetiški, todėl pasižymi aukštesne kaina.
  •  

  • Cirkonis – tai inovatyviausias protezavimo metodas. Cirkonis – ypač tvirta medžiaga, savo estetika lenkianti visas kitas. Idealiai tinka visų dantų protezavimui. Dėl unikalių savybių nesukelia jokių alerginių reakcijų.

Protezavimo eiga

Dantų protezavimas – procedūra, reikalaujanti kruopštumo ir patyrusios gydytojo rankos. „Forum dentis“ klinikoje ji praeis greitai ir be skausmo!

1 žingsnis

Konsultacijos metu įvertinama danties būklė. Pasitarus su gydytoju, pasirenkama protezavimo medžiaga.

2 žingsnis

Kad protezavimo metu nieko nejaustumėte, pritaikoma vietinė nejautra.

3 žingsnis

Dantis paruošiamas protezavimui: šlifuojamas, prireikus dedamas šaknį palaikantis įklotas.

4 žingsnis

Ant danties arba implanto tvirtinama pagal paciento dantų anatomiją pagaminta karūnėlė.

Ko tikėtis po dantų protezavimo?

Kokybiški dantų protezai sugrąžina užtikrintumą, pasitikėjimą savimi ir kasdienį komfortą – galima kramtyti be baimės ir neslėpti savo šypsenos.

Naudojamos technologijos

„Forum dentis“ klinikoje naudojamos tik geriausios kokybės protezavimo medžiagos. Dėl protezavimo darbų kokybės galite būti ramūs – juos atlieka ilgametę patirtį turintys profesionalai.

Tarnavimo trukmė

Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti protezai ištikimai tarnauja net iki 20 metų!

3 patarimai, kurie leis džiaugtis nepriekaištingais protezais

1. Atsargiai rinkitės protezų medžiagas.

Įvertinkite savo poreikius, kad vėliau netektų gailėtis. Protezai tarnaus Jums ilgus metus, todėl svarbu, kad atrodytų estetiškai. Nebijokite investuoti į savo komfortą.

2. Saugokitės alerginių reakcijų.

Pravartu pasirūpinti savo sveikata ir įsitikinti, ar pasirinktos protezavimo medžiagos nesukels alerginės reakcijos. Pavyzdžiui, metalo protezai gali alergizuoti ypač jautrius pacientus. Jeigu Jūsų organizmas – būtent toks, drąsiai rinkitės cirkonio protezus.

3. Kruopščiai prižiūrėkite dantis.

Net ir protezais „papuošti“ dantys reikalauja kruopščios priežiūros. Problemų išvengsite, užtikrinę kasdieninę dantų higieną ir reguliariai lankydamiesi odontologo kabinete.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Šie gydytojai atlieka šią paslaugą

Galimybė plačiai šypsotis – nuo šiol lengvai pasiekiama
Galimybė plačiai šypsotis – nuo šiol lengvai pasiekiama

Registruokitės konsultacijai jau dabar ir žingsnį sveikos šypsenos link ženkime drauge.

Registruotis