Dantų plombavimas

Dantų ligos, ypač kariesas (ėduonis), kamuoja daugybę pacientų. Odontologai įspėja: jas vertinti reikia rimtai. Dantyje atsivėrusi kariozinė ertmė ne tik sukelia skausmą, bet ir kelia pavojų visam organizmui. Tokiu atveju būtinas terapinis dantų gydymas.

Nemokama konsultacija

Kas sukelia kariesą?

Karieso, arba ėduonies, atsiradimą lemia daugybė veiksnių: prasta, nereguliari burnos higiena, mineralų ir mikroelementų stoka (pvz., fluoro, kalcio), gausus angliavandenių (ypač lipnių cukrų) vartojimas, burnos sausumas. Taip pat – ortodontinės problemos, pvz., kai dantis yra neteisingoje padėtyje. Dėl netaisyklingos padėties, gerokai pasunkėja danties valymas ir atsiranda patogi terpė apnašoms kauptis.

Dantų gydymo svarba

Užklupus ėduoniui, kelio atgal nebus. Dantyje atsivėrusi ertmė savaime neišgis, o emalį ardantys procesai persikels į gilesnius danties sluoksnius. Terapinis dantų gydymas šiuo atveju nepamainomas ir leidžia išvengti didesnės žalos paciento sveikatai.

Kas laukia negydant?
 
Danties paviršiuje prasidėjęs ėduonis skverbiasi į danties sluoksnius, kyla uždegimas, kuris gali pasiekti danties šaknies kanalus – tokiu atveju prireikia sudėtingesnio ir brangesnio endodontinio gydymo. Uždelsus dar ilgiau, šis procesas dažnai baigiasi danties praradimu.
 
Gydymo eiga
 
Nors danties plombavimas – visiškai nesudėtinga ir dažna procedūra, gydymas, priklausomai nuo situacijos, gali užtrukti nuo 20 min. iki kelių valandų

Nemokama konsultacija

1 žingsnis

Konsultacijos metu įvertinamas pažeidimo mastas ir nustatoma gydymo eiga.

2 žingsnis

Kad plombavimo metu nieko nejaustumėte, paskiriama vietinė nejautra.

3 žingsnis

Suveikus nuskausminimui, dantis išvalomas ir paruošiamas plombavimui.

4 žingsnis

Ertmė užpildoma estetiška ir kokybiška kompozitine plomba, nepriekaištingai atkuriama danties struktūra.

Naudojamos technologijos

Forum dentis klinikoje naudojame tik inovatyvias technologijas – kokybiškam gydymui ir paciento komfortui užtikrinti.

Tarnavimo trukmė

Plombos tarnavimo laiką lemia higienos įgūdžiai, gydytojo meistriškumas ir medžiagų kokybė. Vis dėlto, šviesoje kietėjantis kompozitas patikimai tarnauja 6-8 metus.

Ko tikėtis po gydymo?

Po kruopštaus plombavimo ir terapinio gydymo, Jūsų dantys bus tvirti, sveiki ir apsaugoti nuo karieso. Anatomiškai atkursime dantų paviršių – natūralų aukštį, vageles ir kauburius.

3 dažniausios dantų ir burnos priežiūros klaidos

1. Nereguliarus dantų valymas.

Reguliariai nevalomos apnašos kaupiasi, o su jomis dauginasi ir dantų emalį pažeidžiančios bakterijos. Būtent todėl dantis būtina valytis bent 2 kartus per dieną.

2. Dantų siūlo nenaudojimas.

Tyrimai rodo, kad net geriausias dantų šepetėlis gali nuvalyti tik kiek daugiau nei 62,5 proc. dantų paviršiaus! Visi kiti paviršiai yra dantų tarpdančiai, pasiekiami tik dantų siūlo pagalba. Statistika byloja, kad ėduonis prasideda būtent tarpdančiuose, todėl dantų siūlas turi būti kasdieninės dantų priežiūros dalimi.

3. Vengimas lankytis pas odontologą.

Net ir nepriekaištinga dantų priežiūra namuose šimtu procentų neapsaugo nuo ėduonies, todėl reguliarūs vizitai pas odontologą (bent 1-2 kartus per metus) yra būtini, puoselėjant Jūsų sveikatą.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Šie gydytojai atlieka šią paslaugą

Galimybė plačiai šypsotis – nuo šiol lengvai pasiekiama
Galimybė plačiai šypsotis – nuo šiol lengvai pasiekiama

Registruokitės konsultacijai jau dabar ir žingsnį sveikos šypsenos link ženkime drauge.

Registruotis