Dantų balinimas

Estetikos simbolį – balta šypseną – ilgus metus lėmė gamtos „loterija“. Tačiau šiandien geri genai tikrai nebūtini: baltus dantis galite turėti naujausių technologijų dėka.

Nemokama konsultacija

Kas lemia dantų spalvą?

Danties spalvą lemia ne skaidrus emalis, o po juo esanti minkštesnė už kaulą medžiaga – dentinas. Jei šis iš prigimties yra gelsvas, tai ir dantys bus gelsvos spalvos.
Dantų spalvai įtakos turi ir įpročiai bei gyvenimo būdas: daug rūkantys, kavą ir vyną vartojantys pacientai paprastai turi gelsvesnius, dėmėtus dantis.
 

Dantų balinimo nauda

Žinoma, balti dantys estetika džiugina tiek pacientą, tiek aplinkinius. Visgi, vienas didžiausių dantų balinimo privalumų – sugrąžintas pasitikėjimas savimi. Pacientai netrunka įsitikinti, kiek daug gali nuoširdi, plati šypsena.

Registracija internetu
Image

Dantų balinimo eiga

Profesionalus dantų balinimas – saugi ir nesudėtinga, bet puikų efektą suteikianti procedūra. „Forum dentis“ klinikoje siūlome dviejų tipų dantų balinimą: kapomis namuose ir kabinetinį dantų balinimą.

Balinimas kapomis namuose

1 žingsnis

Su gydytoju aptarus norimą rezultatą, suteikiamos individualiai pagamintos dantų formelės (kapos) ir balinimo gelis.

2 žingsnis

Į kapas švirkščiamas balinimo gelis. Pacientas kapas nešioja laikydamasis gydytojo nurodymų (paprastai – apie 3-6 val. per dieną, priklausomai nuo pasirinkto baliklio stiprumo)

3 žingsnis

Pirmuosius balinimo rezultatus pastebėsite jau po 2 dienų, o galutinis dantų baltumas išryškės po 3-4 savaičių.

Balinimas odontologo kabinete

1 žingsnis

Su gydytoju aptarus norimą rezultatą, pradedama balinimo procedūra.

2 žingsnis

Ant dantų tepamas gelis su saugiomis aktyviosiomis medžiagomis ir taip balinami dantys.

3 žingsnis

Pirmuosius balinimo rezultatus pastebėsite po 1-3 procedūrų ciklo.

Naudojamos technologijos

„Forum dentis“ klinikoje naudojame patikrintas inovacijas – saugias, aukščiausios kokybės balinimo medžiagas ir individualiai Jums pagamintas dantų kapas.

Balinimo efekto trukmė

Kiek laiko išliks šypsenos baltumas, labai priklauso nuo paties paciento higienos įgūdžių, taip pat nuo gyvenimo būdo. Kruopščiai prižiūrint dantis, balinimo poveikis turėtų išlikti net iki 2 metų.

Ko tikėtis po dantų balinimo?

Šiuolaikinis dantų balinimas – itin saugi procedūra, visiškai nekenkianti dantų emaliui. Po procedūros gali atsirasti dantų jautrumas, kuris pranyks jau po kelių dienų. Po dantų balinimo džiaugsitės spindinčia šypsena ir pasitikėjimu savimi.

Darbų galerija

Before
After
Before
After
Before
After
Before
After
Before
After
Before
After

3 dažniausios dantų balinimo klaidos

1. Prieš dantų balinimą neatlieka profesionalios dantų higienos.

Dalis pacientų nusivilia balinimo rezultatais – dantys nubalinami netolygiai arba procedūra neatneša taip norimo baltumo. Dažnai paaiškėja, kad tokie pacientai neatliko profesionalios burnos higienos procedūros. Ji, ruošiantis dantų balinimui, yra būtina – tik nuvalius visas apnašas, pavyks sulaukti norimo rezultato.

2. Po balinimo procedūros vartoja dažančius produktus.

Maždaug 14 dienų po dantų balinimo patariama vengti rūkymo, negalima naudoti dažančių produktų (pvz. uogų, šviežiai spaustų sulčių, burokėlių, arbatos, kavos, raudonojo vyno).

3. Dantis balina „naminėmis“ priemonėmis.

Balinimas namų virtuvėje rastomis priemonėmis – citrinos rūgštimi, kepimo soda ar druska – gali atrodyti kaip natūrali alternatyva, tačiau neapsigaukite. Tai – viena pavojingiausių balinimo klaidų, kuri žalinga tiek estetikai, tiek pacientų sveikatai. Abrazyvinės medžiagos subraižo emalį ir pakenkia dantims. Šie pasidaro jautrūs ir labiau pažeidžiami, o norimo baltumo taip ir nesulaukia.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Šie gydytojai atlieka šią paslaugą

Galimybė plačiai šypsotis – nuo šiol lengvai pasiekiama
Galimybė plačiai šypsotis – nuo šiol lengvai pasiekiama

Registruokitės konsultacijai jau dabar ir žingsnį sveikos šypsenos link ženkime drauge.

Registruotis