Naujas įprotis, kuris padės išsaugoti sveikus dantis

Valydamiesi dantis namuose kiekvieną dieną, turėtumėme nepamiršti ir profesionalios burnos higienos – tai vienas iš esminių žingsnių, užtikrinančių burnos ertmės švarą. Kadangi patys, naudodamiesi įprastomis priemonėmis, negalime pašalinti visų susikaupusių nešvarumų, burnos higienistas gali tai atlikti efektyviai bei kokybiškai. Taip pat ši procedūra veikia kaip prevencinė priemonė, apsauganti nuo tolimesnių ligų ar uždegimų.

Kokia profesionalios burnos higienos nauda?

Profesionali burnos higiena – tai procedūra, kurios metu pašalinamos plika akimi matomos ir giliau pasislėpusios apnašos, kuriose kaupiasi patogeniški mikroorganizmai bei jų išskiriami toksinai. Susikaupę nešvarumai ilgainiui pradeda kietėti, formuotis dantų akmenys, mechaniškai žalojantys dantenas, skatinantys dantenų ir apydančio uždegimus, kitas ligas (pvz., gingivitą, periodontitą, ėduonį). Todėl reguliarūs vizitai (bent 2 kartus per metus, o prireikus, ir dažniau) pas burnos higienistą yra ypač svarbūs, padedantys apsisaugoti nuo dantų paslankumo ar netgi jų netekimo.

Kokia procedūros eiga?

Odontologijos klinikoje „Forum Dentis“ modernios technikos pagalba dantų apnašos pašalinamos veiksmingai bei kokybiškai. Vizito metu:
 

  • švelniai ir kruopščiai specialiais šepetėliais pašalinamos minkštosios dantų apnašos;
  •  

  • „Air-flow“ sistema nuvalomos pigmentinės dėmės;
  •  

  • ultragarsiniu skaleriu naikinami susikaupę dantų akmenys;
  •  

  • galiausiai dantų paviršius nupoliruojamas specialia pasta.

Kokio rezultato galima tikėtis?

Atlikus profesionalią burnos higieną, dantys ir dantenos gali būti šiek tiek jautresni nei įprastai, tačiau iš karto pastebėsite, kad dantys kur kas baltesni, gaivesni bei sveikesni.
 
Profesionaliai burnos higienai kviečiame atvykti į odontologijos kliniką „Forum Dentis“ – mūsų specialistai, įvertinę Jūsų burnos ertmės būklę, pasirūpins švara bei gaiva. Registruokitės vizitui jau dabar!

Registracija internetu