Nematomos dantų tiesinimo kapos

Dantų tiesinimas – svarbi, tačiau kantrybės ir pasiryžimo reikalaujanti užduotis. Ne vieną pacientą atbaido neestetiški ortodontiniai įrenginiai, pavyzdžiui, iš tolo pastebimi metaliniai breketai. Laimei, šiuolaikinė ortodontija leidžia dantis tiesinti visai nepastebimai.

Problemos priežastys

Netaisyklingas sukandimas, kreivai išaugę dantys – paplitusi problema (nustatyta, kad kreivus dantis turi net 70 proc. žmonių!), turinti ne vieną galimą priežastį. Dažnu atveju šią problemą sąlygoja genetika: kreivus dantis vaikas paveldi iš tėvų. Tačiau ortodontines patologijas sukelti gali ir neteisingi įpročiai: ilgas gėrimas iš buteliuko, piršto čiulpimas, nuolatinis kvėpavimas per burną ir t.t.

YPATINGAS PASIŪLYMAS DANTŲ TIESINIMUI - NUOLAIDA NET 80%

Svarstote apie dantų tiesinimą kapomis?

įsigykite tyrimų paketą, reikalingą ortodontiniam gydymui pradėti!

 

VOS UŽ 57 EUR

(vietoje 289 EUR.)

Registruokitės ir gaukite pasiūlymą

Ar TAU tinka dantų tiesinimas kapomis?

Kiek truks ortodontinis gydymas;

Kaip atrodys dantys tiesinimo laikotarpiu bei pasibaigus gydymui;

Kiek kainuos dantų tiesinimas kapomis.

Į PAKETĄ ĮSKAIČIUOTA:

Gydytojo odontologo konsultacija ir apžiūra;

Individuali gydymo progreso ir rezultato vizualizacija;

3D dantų skenavimas;

Dantų fotografavimas.

 
image

Atvykus į kliniką sudarysime individualų gydymo planą, apskaičiuosime gydymo trukmę, užtikrinsime nekintančią kainą bei pateiksime itin tikslią gydymo rezultato prognozę. 

Registruokitės ir gaukite pasiūlymą

Kodėl ortodontinis gydymas – būtinas?

Laiku netaisomos sąkandžio anomalijos gali dar labiau komplikuotis. Be to, netaisyklingą sukandimą, kreivus dantis turintys pacientai nepasitiki savimi, kompleksuoja. Tai ypač pastebima vaikų tarpe. Jauname amžiuje atsiradę kompleksai gali lydėti visą gyvenimą.

Nematomų tiesinimo kapų privalumai

Šios kapos tapo tikru išsigelbėjimu daugybei pacientų. Didžiausias jų privalumas – niekas nepastebės, kad tiesinatės dantis. Kapos tobulai priglunda ir yra visiškai perregimos. Nematomos dantų tiesinimo kapos leidžia mėgautis visais įprastais malonumais: skaniu maistu, aktyviu sportu – prireikus jas galima nusiimti. Kitaip nei breketai, ši ortodontinė priemonė neapsunkina dantų priežiūros ir nedidina karieso rizikos.

 

Dantų tiesinimo eiga

Gydymas nematomomis tiesinimo kapomis yra nesudėtingas ir efektyvus.

1 žingsnis 2 žingsnis 3 žingsnis 4 žingsnis
Įvertinus dantų būklę, sudaromas ortodontinio gydymo planas. 3D skeneriu skenuojami paciento dantų antspaudai. Pagal antspaudus laboratorijoje gaminamas individualus kapų rinkinys. Kito vizito metu, gydytojas įteiks Jums nematomų dantų tiesinimo kapų rinkinį. Laikantis gydytojo nurodymų, reguliariai keiskite tiesinimo kapas. Nešiokite jas 24-22 val. per parą.

One light

Kaina nuo 1500 €

Tai dantų tiesinimo būdas, kai reikia tiesinti viršutinius arba apatinius dantis ir yra nežymus dantų pasisukimas ar nedideli tarpai.

150 €/mėn Mokilizingas

One

Kaina nuo 1990 €

Tai dantų tiesinimo būdas, kai reikia tiesinti viršutinius arba apatinius dantis ir yra didelis dantų pasisukimas, susigrūdimas ar didesni tarpai.

199 €/mėn Mokilizingas

Light

Kaina nuo 2400 €

Tai dantų tiesinimo būdas, kai reikia tiesinti viršutinius ir apatinius dantis ir yra nežymus dantų pasisukimas ar nedideli tarpai.

240 €/mėn Mokilizingas

Complete

Kaina nuo 3300 €

Tai dantų tiesinimo būdas, kai reikia tiesinti viršutinius ir apatinius dantis ir yra didelis dantų pasisukimas, susigrūdimas ar didesni tarpai.

330 €/mėn Mokilizingas

 

Naudojamos technologijos

Dantų kapos gaminamos iš aukščiausios kokybės, nealergizuojančių medžiagų, yra neįtikėtinai patvarios ir dantis tiesina be jokio skausmo. Dar prieš pradedant gydymą skaitmeniniu būdu sudaromas gydymo planas, todėl galėsite pamatyti, kokie stulbinantys pokyčiai laukia Jūsų šypsenos!

 

3 dažniausi klausimai apie nematomas dantų tiesinimo kapas


    1. Ar gydymas bus skausmingas?

Šis gydymas nesukels jokio diskomforto! Dantų kapos visiškai nealergizuoja, neerzina jautrios burnos gleivinės, o dantys tiesinami taikant švelnų, tolygų spaudimą.

    2. Kiek laiko turėsiu nešioti dantų kapas?

Kiekvienas atvejis – unikalus ir tikslų kapų nešiojimo laiką parodys gydymo eiga. Vis dėlto, nematomos dantų tiesinimo kapos vidutiniškai dėvimos 9-14 mėnesių.

    3. Ar nuėmus dantų kapas, mano gydymas pasibaigs?

Pasibaigus intensyviam ortodontiniam gydymui, gydytojai dažniausiai paskiria palaikomojo gydymo (retencinius) aparatus. Jie neleidžia dantims grįžti į buvusią padėtį.

Rekomenduojami gydytojai

Kitos paslaugos

Registracija konsultacijai

Registracija internetu