Kuo ypatingas „All-on-4“ dantų atkūrimo būdas?

Remiantis statistiniais duomenimis, net 95 proc. pacientų, kuriems buvo taikytas visų dantų atkūrimas ant 4 implantų, yra patenkinti galutiniais savo naujosios šypsenos rezultatais. Tai būdas, ženkliai pagerinantis gyvenimo kokybę, suteikiantis visapusį kramtymo funkcionalumą, apsaugantis nuo burnos ertmės audinių nykimo, o svarbiausia – garantuojantis pasitikėjimą savimi.

„All-on-4“ – kuo šis dantų atkūrimo būdas unikalus?

Siekiant kurti svajonių šypsenas pacientams, prieš daugiau nei 25 metus Portugalijoje buvo sukurta „All-on-4“ gydymo metodika, kuri ypatinga tuo, jog nereikia atlikti ilgai trunkančios kaulo priauginimo procedūros. Sriegiant 4 implantus į žandikaulį, specialia kompiuterine programa yra parenkamos tinkamiausios kaulo vietos, geriausia sriegimo kryptis bei padėtis. Žinoma, pasitaiko atvejų, kai kaulo nepakanka – tokiu atveju ši metodika derinama kartu su ilgaisiais implantais, šiuos sriegiant į skruostikaulį.

Prarastų dantų atkūrimas taikant „All-on-4“ metodiką

Dažniausiai pacientai baiminasi, kad dantų implantacija yra sudėtinga ir ilga procedūra, todėl specialistai dalinasi, kaip yra iš tikrųjų. Taikant „All-on-4“ gydymo metodiką, vieno vizito metu pašalinami visiškai sugedę dantys (jeigu tokių yra) ir sriegiami implantai, ant kurių tvirtinami laikini protezai, o po kurio laiko būna pakeičiami nuolatiniais dantimis. Tinkamai prižiūrint bei reguliariai lankantis profesionaliai burnos higienai, ant implantų atkurti dantys gali tarnauti visą gyvenimą.
 
Praradote didžiąją dalį, o galbūt netgi visus žandikaulio dantis? Nedelskite ir atkurkite savo svajonių šypseną su visame pasaulyje pripažintu „All-on-4“ gydymo metodu. Registruokitės pirminei konsultacijai odontologijos klinikoje „Forum Dentis“, kurioje dirbantys specialistai visada pasiruošę Jums padėti žengti svajonių šypsenos link!

Registracija internetu