Kokius pokyčius pacientams atneša ortodontinės inovacijos?

Ortodontinės problemos – tikras iššūkis net 70 proc. lietuvių. Maždaug tiek gyventojų kenčia dėl įvairių sąkandžio anomalijų ar kreivų, susigrūdusių dantų. Deja, nuo ortodontinio gydymo dalį pacientų atbaido atgyvenę gydymo metodai. Ar yra kitų išeičių?

5 ortodontinio gydymo iššūkiai

Aptarkime labiausiai paplitusius iššūkius ir mitus, kurie ne vieną pacientą sulaiko nuo ortodontinio gydymo.
 

1. Estetikos stygius

iš tolo matomi metaliniai breketai nepuošia ir dažnai tampa dar vienu kompleksu dėl savo dantų būklės ir taip kenčiantiems pacientams. Laimei, taip dažnai filmuose ir serialuose pašiepiami ryškūs metaliniai breketai pamažu keliauja į praeitį. Šiandieninė ortodontija siūlo estetišką sprendimą dantų tiesinimui: ortodontinis gydymas gali būti visai nepastebimas!
 

2. Tinka tik vaikams

dalis pacientų net nemėgina ieškoti ortodontinio gydymo sprendimų, mat yra įsitikinę, kad dantis tiesinti jau per vėlu. Tai netiesa – ortodontai sėkmingai tiesina ir suaugusių pacientų šypsenas.
 

3. Skausmingas gydymas

maudimas, tempimas, burnos gleivinę dirginančios vielutės ir net alergija metalui: dar visai neseniai šie pojūčiai buvo pacientų kasdienybė. Laimei, šiandien tai galime priskirti praeičiai, nes naujausi sprendimai užtikrina beskausmį gydymą be jokio dirginimo.
 

4. Nepatogu

tradicinius ortodontinius gydymo aparatus – breketus – pasirinkę pacientai iš tiesų patiria aibę nepatogumų: nuo apsunkinto dantų valymo ir išaugusios dantų ėduonies rizikos iki pamėgtų sporto šakų atsisakymo. Šiandien su tuo taikstytis tikrai nebūtina!
 

5. Trukdo mėgautis maistu

maistas veliasi, įstringa tarp breketų, o kietesnius maisto produktus, pavyzdžiui, riešutus, breketų nešiojimo laikotarpiu teks apskritai pamiršti. Ar tai girdėta ir Jums? Laimei, modernūs ortodontiniai sprendimai leidžia mėgautis maistu be jokių kompromisų.

Sprendimo būdas

Pacientai nustemba išgirdę, kad dantis tiesinti galima nepastebimai. Tai ir dar daugiau suteikia inovacija – nematomos dantų tiesinimo kapos.
 
Šios kapos tampa tikru išsigelbėjimu daugybei pacientų. Didžiausias jų privalumas – niekas nepastebės, kad tiesinatės dantis. „Kapos tobulai priglunda ir yra visiškai perregimos. Jos leidžia mėgautis visais įprastais malonumais: skaniu maistu, aktyviu sportu – prireikus jas galima nusiimti. Kitaip nei breketai, ši ortodontinio gydymo priemonė netraumuoja burnos gleivinės, neapsunkina dantų priežiūros ir nedidina karieso rizikos: kapos nuimamos ir dantis galima valyti kaip įprastai – tikrai neteks rūpintis papildomomis burnos priežiūros priemonėmis“- nematomų tiesinimo kapų privalumus vardina „Forum dentis“ odontologijos klinikos gydytojas Šarūnas Čepas.
 
Su kreivais dantimis ar netaisyklingu sąkandžiu atsisveikinkite estetiškai ir be diskomforto! Norite sužinoti, ar nematomos dantų tiesinimo kapos tinka ir Jums? Lauksime Jūsų „Forum dentis“ klinikoje!

Registracija internetu
Sprendimo būdas