Kokios yra dantų atkūrimo implantais galimybės?

Statistiniai duomenys rodo, kad dantų implantacija – vienas efektyviausių ir ilgaamžiškiausių būdų, siekiant atkurti prarastus dantis. Tokiu atveju išvengiama kaulo tirpimo, veido deformacijos, šveplavimo bei su maisto kramtymu, virškinimu susijusių problemų. Taip pat pastebima, kad žmonės, neturintys dantų, vengia šypsotis, bendrauti, todėl implantacija užtikrina gyvenimo kokybę bei pagerina emocinę būseną.

Vieno danties implantacija

Dažniausiai pasitaikanti problema yra vieno danties netekimas, kadangi greta esantys dantys pradeda kristi į tuščią ertmę. Dėl pradėjusio tirpti kaulo ilgainiui pasikeičia šypsenos linija, audinių struktūra ir veido bruožai. Tokiu atveju siūloma sriegti vieną implantą – tai itin greita (iki vienos valandos trukmės) ir neskausminga procedūra, nesukelianti jokio didelio diskomforto.
 

Kelių dantų implantacija

Netekus kelių dantų (pavyzdžiui, trijų), pilnai užtenka įsriegti vos du implantus ir taip statyti vainikėlių tiltą. Ši procedūra yra tokia pati kaip ir praradus vieną dantį, tik šiuo atveju užtrunkama šiek tiek ilgiau – apie porą valandų.
 

Bedančio žandikaulio atkūrimas

Praradus visus žandikaulio dantis, žmogus susiduria su rimtomis problemomis: sutrinka funkcionalumas, darosi sunku kalbėti, kramtyti maistą, šypsotis. Siekiant pilnai susigrąžinti gyvenimo kokybę, rekomenduojama sriegti 4, 6 arba 8 implantus, nes kuo jų daugiau, tuo sistema tvirtesnė ir patikimesnė.
 
Priklausomai nuo individualios situacijos, operacijos metu ar praėjus 3–5 dienoms, fiksuojami laikini dantys, su kuriais galima ramiai laukti, kol praeis pooperacinis periodas. Po 3–4 mėnesių pagaminus nuolatinius protezus, pacientas gali džiaugtis gražia bei funkcionalia šypsena.
 
Netekote vieno, kelių ar netgi visų dantų? Nedelskite ir registruokitės pirminei konsultacijai mūsų odontologijos klinikoje „Forum Dentis“. Vizito metu specialistas įvertins bendrą Jūsų burnos ertmės būklę ir pasiūlys patį geriausią problemos sprendimo būdą. Laukiame Jūsų!

Registracija internetu