Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą kapomis?

Dantų tiesinimo kapos – tai itin plonos, permatomos ir plastikinės plokštelės, pagamintos pagal individualius kiekvieno paciento atspaudus. Spausdamos dantis, jos padeda šiems judėti tinkama linkme ir tokiu būdu palaipsniui išlygina esamus padėties trūkumus. Kapos yra puikus ortodontinio gydymo sprendimas, kadangi yra pagamintos ne tik iš organizmui draugiškos medžiagos, bet ir pritaikytos prie paciento gyvenimo būdo.

Svarbu paminėti, kad ortodontinis gydymo būdas suteikia daug laisvės. Tai reiškia, kad kapas galėsite išsiimti vos tik prireikus: todėl nepasikeis Jūsų burnos ertmės priežiūra ir mityba. Taip pat šis metodas suteiks galimybę drąsiai keliauti, kadangi vizitų pas specialistą periodiškumas yra kas 2–3 mėnesius.
 
Visgi norime įspėti, kad motyvacija ir ištvermė yra vienas iš pagrindinių šio proceso reikalavimų, kadangi kapas burnoje reikia laikyti bent 22–24 valandas per parą. Jeigu nešiosite jas trumpiau, kitos pagamintos kapos (komplektai yra keičiami kas 7–14 dienų) gali nebetikti, todėl atsiras reikmė perplanuoti gydymą.
 
Sėkminga gydytojų praktika rodo, kad dantų tiesinimas kapomis dažniausiai nėra skausmingas: jeigu prasideda tempimo arba veržimo jausmas, tai praeina po 2–3 dienų. Todėl permatomos plokštelės ne tik bus nepastebimos aplinkiniams, bet ir Jūsų pačių dantų, sąkandžio, žandikaulio padėtis ilgainiui vis taisysis, kol galiausiai galėsite džiaugtis jų lygumu.
 
Be to, turėdami sveikus ir tiesius dantis galėsite dar labiau pasitikėti savimi bei džiaugtis estetiškai atrodančia šypsena. Pašalinus tam tikrus defektus ir nelygumus, pagerės Jūsų psichologinė būsena bei bendra savijauta.
 
Jeigu nusprendėte išbandyti šį dantų gydymo būdą, kviečiame užsiregistruoti pirminei konsultacijai odontologijos klinikoje „Forum Dentis“. Čia dirbantys specialistai įvertins bendrą Jūsų burnos ertmės būklę, atliks reikiamus tyrimus ir sudarys tikslų gydymo planą. Laukiame Jūsų!

Registracija internetu