Kodėl svarbu atkurti prarastus dantis?

Kiekvienas iš mūsų norime turėti galimybę plačiai šypsotis, tačiau netekus dantų, tai padaryti būna kur kas sunkiau. Dažnai vyrauja įsitikinimas, kad jeigu audinio nėra vizualiai matomoje vietoje, tuomet į specialistą reikia kreiptis čia ir dabar, kitu atveju – galima palaukti. Tačiau odontologai įspėja: nesvarbu, ar praradote priekinį, ar krūminį dantį, nedelskite ir į kliniką atvykite kaip galima skubiau, kadangi tuščia ertmė burnoje gali turėti neigiamos įtakos tolimesnei savijautai.

Praradus vieną, kelis arba visus dantis, svarbu laiku pasirūpinti jų atkūrimu, kadangi nuo to priklauso, kaip toliau formuosis sąkandis. Taip pat į esamą tuščią ertmę pradeda krypti šalia esantys dantys, todėl didėja nusidėvėjimo, lūžio rizika. Galiausiai delsiant pradeda irti žandikaulio kaulas ir tokiu atveju prireikia augmentacijos operacijos, kuri dažnai yra reikalinga norint atlikti protezavimą.
 
Kuo mažiau dantų turime, tuo sunkiau tinkamai susmulkinti maistą, todėl ilgainiui atsiranda įvairių virškinimo sutrikimų. Nespręsdami šios problemos pastebime, kad tenka atsisakyti mėgstamų produktų, pradedame save riboti. Šalia to dažnai pasireiškia galvos skausmai, sutrinka kalbėjimo funkcija ir blogėja veido estetika – įdumba skruostai, aplink lūpas formuojasi raukšlės, keičiasi forma.
 
Net ir praradus vieną dantį, delsti negalima, kadangi tai neigiamai atsilieps Jūsų sveikatai ateityje. Kuo skubiau kreipkitės į gydytoją odontologą, kuris, įvertinęs Jūsų būklę, pateiks patį priimtiniausią ir geriausią gydymo būdą – dantų atkūrimą implantais. Tai pats šiuolaikiškiausias ir kokybiškiausias prarastų audinių atkūrimo būdas, suteikiantis ilgaamžius rezultatus.
 
„Forum Dentis“ – tai odontologijos klinika, laukianti Jūsų. Visuomet esame pasiruošę išklausyti ir padėti. Įvertinsime individualią Jūsų burnos ertmės situaciją, supažindinsime su dantų implantacijos galimybėmis ir padėsime priimti sprendimą. Kviečiame registruotis pirminei konsultacijai. Iki susitikimo!

Registracija internetu