Kas kiek laiko būtina atlikti profesionalią burnos higieną?

Kiekvieno savimi besirūpinančio žmogaus kasdienybė neapsieina be higienai itin svarbaus ritualo – dantų priežiūros. Stengdamiesi išvalyti susikaupusias apnašas pažymime dienos pradžią ir pabaigą. Visgi specialistai primena: kad ir kaip gerai besirūpintumėme savo dantimis, patys namuose iki galo efektyviai to padaryti negalime. Todėl šiame straipsnyje dalinamės naudinga informacija, kaip dažnai reikėtų lankytis pas burnos higienistą.

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl svarbu atlikti profesionalią burnos higieną – tai padeda užtikrinti gerą dantų ir dantenų sveikatos būklę. Ši procedūra yra naudinga, kadangi tokiu būdu pašalinamos kietosios ir minkštosios apnašos, dantų akmenys, sukeliantys įvairias ligas. Sveikatos sutrikimai gali būti susiję ne tik su burnos ertmėje vykstančiais procesais. Pastebima, kad pacientai dažnai suserga širdies ligomis, diabetu.
 
Dantų priežiūros specialistai rekomenduoja profesionalią burnos higieną atlikti 1–2 kartus per metus. Svarbu nepamiršti, kad kiekvieno žmogaus atvejis yra skirtingas, todėl ir vizitų skaičius gali skirtis. Pavyzdžiui, kai kurie pacientai yra labiau linkę turėti įvairių dantų problemų, todėl jiems pas burnos higienistą reikia lankytis dažniau. Kiti su tokiais sunkumais susiduria rečiau ir jiems visiškai užtenka profilaktinės apžiūros.
 
Prisiminkite, kada paskutinį kartą lankėtės pas burnos higienistą. Jeigu tai buvo seniai, kviečiame užsiregistruoti profesionaliai apžiūrai odontologijos klinikoje „Forum Dentis“. Čia dirbantys savos srities profesionalai įvertins Jūsų burnos ertmės būklę ir atliks burnos higienos procedūrą. Mums svarbu, kad galėtumėte ir vėl džiaugtis sveikais dantimis!

Registracija internetu