Kaip vyksta gydymas dantų tiesinimo kapomis?

Šiuolaikiniai ortodontijos pasiekimai suteikia galimybę pamiršti metalinius breketus ir apsvarstyti kitokį dantų tiesinimo būdą – tai nepastebimas kapas, kurios pasižymi estetika bei komfortu. Pasirinkus šį metodą, pacientams nereikia keisti savo mitybos įpročių, kadangi prietaisus galima bet kada išsiimti. Visgi pats gydymo procesas dažnai kelia pačių įvairiausių klausimų, į kuriuos skubame atsakyti.

  • Konsultacija ir tyrimai. Atvykus pirmą kartą į kliniką, gydytojas įvertina paciento burnos ertmės būklę, išklauso lūkesčius bei galimybes. Toliau, nuėmus individualius atspaudus su išmaniuoju 3D skeneriu, sudaromas ortodontinio gydymo planas, specialistas supažindina, kokio rezultato bus galima tikėtis.
  •  

  • Kapų gaminimas. Nusiuntus individualius atspaudus į dantų technikų laboratoriją, pradedama gaminti tiesinimo kapų rinkinį.
  •  

  • Kapų išdavimas. Kito vizito metu gydytojas įteikia kapas pacientui bei paaiškina, kaip jas tinkamai naudoti: užsidėti, išsiimti, prižiūrėti, kokiu reguliarumu keisti ir pan.
  •  

  • Kapų nešiojimas. Specialistai įspėja, kad norint pasiekti trokštamų rezultatų nešiojant dantų tiesinimo kapas, paciento motyvacija yra vienas svarbiausių reikalavimų, kadangi jas burnos ertmėje reikia laikyti bent 22 valandas per parą.

 
Gydymo laikas kiekvienam pacientui yra individualus ir priklausantis nuo dantų tiesinimo kapų nešiojimo, tačiau dažniausiai tai trunka 9–14 mėnesių. Pasibaigus šiam procesui, gydytojai paskiria palaikomojo gydymo (retencinius) aparatus, kurie užtikrina, kad dantys negrįžtų į buvusią padėtį.
 
Vilniuje įsikūrusioje odontologijos klinikoje „Forum Dentis“ naudojamos iš kokybiškų bei nealergizuojančių medžiagų pagamintos dantų tiesinimo kapos, kurios yra patvarios bei užtikrinančios paciento komfortą. Jeigu apie tokią galimybę svarstote ir Jūs, registruokitės pirminei konsultacijai, kurios metu atsakysime į visus iškilusius klausimus.

Registracija internetu