Dantų tiesinimo kapos ir kelionės

Šiomis dienomis gyvename technologiškai ypač pažengusiais laikais ir tai atsispindi daugelyje sričių – odontologijoje taip pat. Jeigu anksčiau manėme, kad dantų tiesinimas yra ilgas, sudėtingas ir daug vizitų pas gydytoją reikalaujantis procesas, dabar viskas yra kur kas kitaip. Nusprendus dantų netobulumus koreguoti skaidriomis kapomis, nenusivilsite, kadangi toks gydymo būdas derinasi prie Jūsų gyvenimo ritmo.

Dantų tiesinimas kapomis – tai ortodontinio gydymo metodas, užtikrinantis pacientų komfortą ir pačios aukščiausios kokybės rezultatus. Ši procedūra yra ypatinga tuo, kad gydytojas odontologas dantų būklę gali stebėti nuotoliniu būdu, todėl vizitų skaičius yra kur kas mažesnis. Kapos yra pagamintos iš skaidrios medžiagos ir prireikus jas galima išsiimti, todėl toks tiesinimo procesas yra praktiškai nepastebimas. Taip pat pacientas gydymo metu turi galimybę mėgautis mėgstamu maistu ir neapriboti savęs.
 
Svarbu paminėti ir tai, kad dažnai žmones nuo tam tikro odontologinio gydymo atgraso per daug sudėtinga kasdienė priežiūra. Dantų tiesinimo kapos tuo nepasižymi, kadangi burnos higiena yra itin paprasta. Kapą reikia išsiimti prieš valantis dantis ir išvalyti ją minkštu dantų šepetėliu bei nuplauti vandeniu. Taip pat svarbu tinkamai rūpintis ir savo dantimis: juos ne tik valyti, bet ir atlikti profesionalią burnos higieną bent 3–4 kartus per metus.
 
Skaidrios kapos yra puikus pasirinkimas, siekiant turėti tiesius ir gražius dantis. Taip pat toks gydymo būdas padeda išspręsti ir kitas odontologines problemas: netaisyklingą sąkandį, dantų rotaciją, susigrūdusius dantis, neproporcingus tarpus ir pan. Dažnai gali būti taikomas kompleksinis gydymas.
 
Kaip matome, šiuolaikinė medicina suteikia mums išskirtinę galimybę derinti gyvenimo malonumus su reikiamu gydymu. Jeigu planuojate vykti į ilgesnę kelionę, tačiau nesidžiaugiate savo šypsena, pasirinkite dantų tiesinimą kapomis. Užsiregistruokite pirminei konsultacijai odontologijos klinikoje „Forum Dentis“ – įvertinsime Jūsų bendrą burnos ertmės būklę ir paskirsime reikiamą gydymą. Laukiame Jūsų!

Registracija internetu