Dantų tiesinimas – ne tik vaikams, bet ir vyresniems!

Šiuolaikinės ortodontijos technologijos yra stipriai pažengusios į priekį – dabar netaisyklingos dantų padėties problemas galime koreguoti tiek tradiciniais breketais, tiek skaidriomis tiesinimo kapomis. Specialistai džiaugiasi, kad toks gydymas vis dažniau atliekamas ne tik vaikams ar jaunesniems, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Estetinės ir funkcinės problemos

Daugelis pacientų, investuojančių į savo šypseną, į specialistus dažniausiai kreipiasi dėl estetinių priežasčių – norėdami turėti tiesius dantis, tačiau ortodontinis gydymas suteikia galimybę sprendžiant ir netaisyklingo sąkandžio problemas.

 

Odontologinės sveikatos problemos, dažnai lemiančios ir kitų iššūkių riziką, sukelia kramtymo funkcijos, fonetikos, psichologines problemas, trukdančias džiaugtis gyvenimu. Tik nesidrovint savo šypsenos, galime tinkamai įsilieti į socialinį gyvenimą, be rūpesčių bendrauti su aplinkiniais.

Šiuolaikiniai gydymo metodai

Kažkada vyravęs tradicinis dantų tiesinimo būdas breketais dabar turi rimtą konkurentą – skaidrias kapas. Pasitelkus skaitmenines technologijas, kapos sukelia mažiau diskomforto, nereikalauja sudėtingos priežiūros bei dažnų vizitų pas ortodontą. Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra paciento motyvacija, kadangi plokšteles reikia nešioti bent 22 valandas per parą.

 

Esant itin sudėtingiems atvejams, ortodontinis gydymas kapomis gali būti derinamas su segmentine breketų sistema arba kitais fiksuojamais ortodontiniais aparatais: Herbsto aparatu, viršutinio žandikaulio plėtikliu ir kt.

 

Susiduriate su netaisyklinga dantų padėtimi, tačiau vengiate kreiptis pagalbos dėl amžiaus? Norime Jus nuraminti, kadangi ortodontinis gydymas galimas tiek jaunesniems, tiek vyresniems – registruokitės pirminei konsultacijai odontologijos klinikoje „Forum Dentis“ ir pasimatykime jau greitai!

Registracija internetu