Dantų tiesinimas kapomis – investicija į savo sveikatą, kuri reikalauja paciento motyvacijos

Remiantis statistinių duomenų rodikliais, net 70 proc. žmonių susiduria su netaisyklingos dantų padėties problemomis, kurias šiuolaikinė ortodontija siūlo spręsti ypač moderniu būdu – itin komfortiškomis tiesinimo kapomis. Specialistai teigia, kad tai viena iš geriausių investicijų į savo sveikatą, tačiau džiuginantys rezultatai priklauso nuo paciento motyvacijos.

Gydymo planavimas. Nusprendus savo dantų padėtį koreguoti tiesinimo kapomis, gydymas pirmiausiai pradedamas nuo konsultacijos, kurios metu aptariami paciento lūkesčiai ir galimybės. Vėliau atliekami reikiami tyrimai, nuimami atspaudai. O atsižvelgus į turimus duomenis, planuojamas gydymas – jo eiga, trukmė, reikalingas kapų skaičius.
 
Komfortas. Kito vizito metu pacientas gauna kapų rinkinį, kuriame esančias skaidrias plokšteles turi keisti reguliariai pagal gydytojo nurodymus. Kadangi kapos idealiai priglunda prie dantų ir nedirgina gleivinės, ilgainiui pacientui užtikrinamas komfortas. Šioks toks maudimas/tempimas yra jaučiamas tik pirmomis gydymo dienomis ir keičiant senas kapas naujomis.
 
Paciento motyvacija. Siekiant džiuginančių rezultatų, kapas rekomenduojama nešioti bent 22 valandas per parą, todėl paciento motyvacija yra pagrindinis aspektas. Taip pat plokšteles reikia nusiimti valgant ir geriant (išskyrus šaltą vandenį), valantis dantis.
 
Planuojate pradėti ortodontinį gydymą tiesinimo kapomis? Šypsenos pokyčių link ženkite kartu su odontologijos mokslo amatininkais „Forum Dentis“ – tai specialistai, teikiantys prioritetą pacientų poreikiams. Susitikime konsultacijoje!

Registracija internetu