Dantų restauravimas laminatėmis: procedūra verta investicijų?

Nors dantų laminatės odontologijoje naudojamos jau beveik šimtmetį, lietuviams jos vis dar sukelia nepagrįstų dvejonių. Tam, kad galėtumėte susidaryti tikslią nuomonę apie šią estetinio protezavimo rūšį, vertėtų susipažinti, ką apie investiciją į dantų restauravimą laminatėmis mano „Forum Dentis“ specialistai.

Dantų laminatės – tai plonos iš stiklo keramikos pagamintos plokštelės, tvirtinamos ant dantų paviršių. Jos yra puikus pasirinkimas, siekiant pakoreguoti dantų formą, spalvą, norint sumažinti tarpus tarp dantų ar atstatyti įskilusius, nuskilusius ar sutrumpėjusius dantis.
 
Kalbant apie laminates, paprastai pacientai jaudinasi dėl to, kad norint ant dantų jas pritvirtinti, dantis reikia pašlifuoti. Tiesa tokia, kad tam reikalingas tik minimalus danties audinių šlifavimas – iki 0,3 mm, o esant palankiai situacijai, galima ir visai nešlifuoti dantų paviršiaus.
 
Taip pat nerimo klientams kelia ir gajus mitas, kad laminačių tarnavimo laikas – apie 5-10 metų. Vis tik, mūsų patirtis rodo, kad tinkamai prižiūrimos, dantų laminatės gali tarnauti net 15-20 metų. Pasitaiko, kad kai kurie pacientai išreiškia baimę, kad laminatės ilgainiui gali pagelsti. Tai visiška netiesa – jos absoliučiai nekeičia spalvos ir išlieka tokios pat estetiškos ilgus metus, kitaip nei estetinis plombavimas.
 
Besijaudinančius dėl procedūros metu patiriamo skausmo, nuraminsime, kad invazija minimali, tad ir diskomfortas nėra didelis. Vis tik, jei ir tai Jums kelia stresą, prieš procedūrą pasiūlysime Jums vietinę nejautrą. Po procedūros kelias dienas galite jausti nedidelį jautrumą, tačiau jis pranyks jau po 2-3 dienų.
 
Taigi, laminantės yra minimaliai invazyvus atstatymo būdas, teikiantis maksimaliai estetišką ilgalaikį rezultatą, kurį galėsite turėti vos po poros apsilankymų odontologo kabinete 1-2 savaičių bėgyje.
 
Atvykite į kliniką „Forum Dentis“ ir mūsų specialistai plačiau papasakos apie dantų restauravimą laminatėmis.

Registracija internetu