Dantų implantai: kodėl vasara yra palankiausias metas dantų atkūrimui?

Šiltesni orai ir maloniai džiuginantys saulės spinduliai neabejotinai kelia optimizmą, tačiau galite pasirūpinti, kad tai būtų ne vienintelis šypsotis verčiantis dalykas. Ar kada pagalvojote, kad vasaros metas – pats palankiausias metas prarastų dantų atkūrimui? Forum dentis komanda atsako, kodėl.

Vasara – atostogų, pramogų ir kelionių metas. Šiuo sezonu norisi šypsotis, leisti laiką su draugais ir mėgautis gamtoje gamintu įvairiu maistu. Nenuostabu, kad netekus vieno, kelių ar daugiau dantų, tai gerokai apkartina vasaros malonumus. Netekus dantų, į pagalbą gydytojai pasitelkia dantų implantus, sriegiamus į žandikaulio kaulą: tai vienintelis metodas, kuris kokybiškai atkuria tiek estetiką, tiek visas dantų funkcijas.
 
Štai kodėl verta neatidėlioti dantų implantacijos procedūros ir atlikti ją jau šią vasarą:

Niekuo nesiskiria nuo tikrų dantų

Nesvarbu, su kokiu iššūkiu susidūrėte: netekote vieno, kelių ar daugiau dantų, implantų pagalba galima įveikti net sudėtingiausias problemas. Jau netrukus galėsite be baimės šypsotis ir juoktis, džiaugsitės puikiai fukcionuojančiais ir estetiškais dantimis bei kokybišku kramtymu. Svarbu ir tai, kad ant implantų protezuotus dantis prižiūrėti bus taip pat nesudėtinga, kaip ir natūralius. Pats metas išvaikyti baimes bei kompleksus ir atgauti pasitikėjimą savimi!

Užkerta kelią veido senėjimui

Netekus dantų, spartėja veido senėjimo procesas. Buvusio danties vietoje ima tirpti natūralios atramos netekęs žandikaulio kaulas. Tai sukelia negrįžtamus pakitimus visame veide: nykstant kaului, gilėja veido raukšlės ir glemba oda aplink burną. Pacientai atrodo gerokai vyresni, nei yra iš tiesų. Norint apsisaugoti nuo šių nemalonių pokyčių, padės dantų implantai.

100% vasariško džiaugsmo!

Turbūt sutiksite: šiuo metų laiku itin smagu išvykti į gamtą, ant laužo gaminti maistą ir leisti laiką šeimos ar draugų kompanijoje, šypsantis nuo ausies iki ausies! Patys gražiausi nuotraukų kadrai irgi gimsta atostogų metu. Jeigu šiuos paprastus džiaugsmus temdo dantų praradimas, būtina pasirūpinti dantų atkūrimu implantų pagalba.
 
Neatidėliokite svarbių pokyčių ir išspręskite netektų dantų problemą kartą ir visam laikui. Tai padaryti galite dar šią vasarą: palydėkite ją jausdamiesi ir atrodydami puikiai! Atsipalaiduokite ir kaip niekad plačiai nusišypsokite, nes patyrę „Forum Dentis“ dantų atkūrimo specialistai pasirūpins Jumis. Susisiekite!

Registracija internetu