Dantų implantacijos eiga: ko tikėtis?

Praradus vieną, kelis arba netgi visus žandikaulio dantis, vienas iš labiausiai rekomenduojamų problemos sprendimo būdų – dantų implantacija. Šios procedūros metu pasiekiami rezultatai padeda pilnai susigrąžinti kramtymo funkciją, šypsenos estetiką bei gyvenimo kokybę. Visgi gydytojai pastebi, kad dauguma pacientų nežinodami, kaip viskas vyksta, bijo šios operacijos, todėl kviečiame susipažinti su dantų implantacijos eiga.

Konsultacija

Pirmojo susitikimo metu išklausomi paciento lūkesčiai, įvertinama burnos ertmės būklė, padaroma rentgeno nuotrauka ir kiti reikalingi tyrimai ar procedūros (pavyzdžiui, profesionali burnos higiena). Pagal gautus duomenis sudaromas tikslus gydymo planas, kurį gydytojas detaliai pristato atsakydamas į visus kylančius klausimus, kad pacientas jaustų kuo mažiau baimės.
 

Implantacija

Siekiant maksimalaus komforto pacientui, taikomas vietinis nuskausminimas ir dantenose padaromas numatytas skaičius skylučių, į kurias sriegiami implantai, ant jų formuojama gijimo galvutė.
 

Protezavimas

Priklausomai nuo esamos situacijos, pacientui fiksuojami laikini dantys: arba operacijos metu, arba praėjus 3–5 dienoms. Po kelių mėnesių gijimo laikotarpio fiksuojami nuolatiniai protezai.
 

Atkurkite savo šypsenos funkcionalumą ir estetiką jau dabar odontologijos klinikoje „Forum Dentis“, kurioje Jūsų laukia profesionalūs ir nuolatos padėti pasiruošę gydytojai.

Registracija internetu