Dantų balinimas kabinete ir namuose: kaip išsirinkti tinkamiausią procedūrą?

Galvodami apie svajonių šypseną tikriausiai daugelis iš mūsų pirmiausiai pagalvojame apie spindintį baltumą, kuriuo pasigirti gali toli gražu ne visi. Dėl tam tikrų gyvenimo būdo įpročių ar iš prigimties gelsvo dentino, šiuolaikinė odontologija siūlo būdą, padedantį susigrąžinti norimą spalvą – tai dantų balinimą gydytojo kabinete arba namuose. Tiek vienas, tiek kitas metodas užtikrina stulbinančius rezultatus, tačiau tuo pačiu metu ir skiriasi.

Dantų balinimas gydytojo kabinete

Atvykus pirmajam vizitui, specialistas įvertins Jūsų dantų būklę ir kartu aptarsite norimus rezultatus. Pradėjus procedūrą, pirmiausiai bus tepamas gelis su saugiomis aktyviosiomis medžiagomis, kuriomis balinami dantys. Dažniausiai prireikia 1–2 vizitų (apytiksliai vienos valandos trukmės), po kurių rezultatu galima džiaugtis iš karto.

Dantų balinimas kapomis namuose

Išsiaiškinus, kokio rezultato norima, pacientui suteikiamos individualiai pagamintos dantų kapos, kurios būna užpildomos specialiu balinamuoju geliu. Atsižvelgiant į gydytojo nurodymus, kapas reikia nešioti maždaug 15–20 naktų miegant. Pirmieji rezultatai bus matomi jau po 2 dienų, o galutinis dantų baltumas išryškės po 3–4 savaičių. Viso gydymo metu rekomenduojama vengti dažančių maisto produktų ir gėrimų (pvz., burokėlių, uogų, raudonojo vyno, kavos), atsisakyti tabako.

Kokio rezultato tikėtis?

Po procedūros gali pasireikšti trumpalaikis dantų jautrumas (praeinantis po maždaug kelių dienų), tačiau užtikriname, kad galėsite džiaugtis baltumu spindinčia savo šypsena bei dar labiau pasitikėti savimi. Siekiant ilgalaikio rezultato, svarbu kasdien kokybiškai prižiūrėti dantis, lankytis profesionaliai burnos higienai, taip pat pasirinkti sveiką gyvenimo būdą. Kruopščiai prižiūrint dantis, balinimo poveikis turėtų išlikti net iki 2 metų.
 
Žiūrėdami į veidrodį nesidžiaugiate savo šypsena dėl pageltusių ir savo spalvą praradusių dantų? Kviečiame registruotis konsultacijai odontologijos klinikoje „Forum Dentis“ dėl dantų balinimo procedūros gydytojo kabinete arba namuose. Laukiame Jūsų!

Registracija internetu