Dantų atkūrimas implantais žiemą. Ryžtis ar laukti pavasario?

Praradus dantį ar kelis šaltuoju metu laiku, neretai jų atkūrimas atidedamas pavasariui. Odontologijos klinikos „Forum Dentis“ specialistai perspėja, kad nesprendžiant prarastų dantų problemos iš karto, galimos komplikacijos ir pataria ryžtis implantacijos procedūrai nelaukiant šiltesnių orų.

Pasak patyrusių gydytojų, nepriklausomai nuo sezono, kuriuo buvo prarasti dantys, delsimas juos atkurti yra vienas didžiausių mūsų priešų. Ne veltui apie šią procedūrą sakoma: kuo anksčiau, tuo geriau – kuo ilgiau gydymas atidėliojamas, tuo didesnių problemų gali būti ateityje. Neatkurti dantys kelia diskomfortą, lemia įvairias ligas psichologines problemas, ženkliai blogina gyvenimo kokybę. Laikui bėgant, gali iškrypti šalia esantys dantys, tampa vis sunkiau kokybiškai sukramtyti maistą, o tai gali sutrikdyti virškinimo sistemą, apsunkinti skrandžio ir žarnyno veiklą. Netekęs apkrovos pradeda nykti žandikaulis, keičiasi veido forma, tad, nusprendus atlikti dantų implantaciją vėliau, papildomai gali prireikti kaulo priauginimo ar sinuso pakėlimo operacijų.
 
Nereikia pamiršti, kad dantų implantavimas – gan ilgas procesas. Iš pradžių į žandikaulį įsukami varžteliai (implantai), kuriems reikia laiko prigyti. Tik žaizdelėms užgijus ir implantams tapus žandikaulio dalimi, ant jų tvirtinamos matomos danties dalys – karūnėlės (kitaip – vainikėliai). Netgi taikant moderniausias technologijas, dantų atkūrimas implantais užtrunka keletą mėnesių, o kai kurias atvejais – ir metus. Taigi, pradėjus dantų implantavimo procedūrą žiemą, tikėtina, jog vasarą, kai mažiausiai norisi papildomų rūpesčių, nebejausite diskomforto dėl prarasto danties ir galėsite džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu.
 
Odontologijos specialistų teigimu, dantų implantai yra patogiausias ir efektyviausias dantų atkūrimo būdas. Šiais laikais naudojamos modernios dantų atkūrimo implantų technologijos leidžia atkurti dantis, tiek išvaizda, tiek savo savybėmis nesiskiriančius nuo natūralių.
 
Odontologijos klinikoje „Forum dentis“ dantims atkurti naudojami tik aukščiausios kokybės šveicariški dantų implantai, kuriems suteikiama viso gyvenimo garantija. Ilgametę patirtį turintys specialistai, gydymui naudojamos modernios priemonės ir pažangios technologijos užtikrina nepriekaištingą ir ilgalaikį rezultatą. Taigi, nedelskite jei praradote dantį – „Forum dentis“ gydytojai odontologai laukia Jūsų, pasirengę pasiūlyti geriausius sprendimus.

Registracija internetu