Dantų atkūrimas implantais. Kodėl verta rinktis Straumann implantus?

Kiekvienas, susidūręs su vieno ar kelių dantų praradimu, kenčia nuo nepasitikėjimo savimi, o tai neretai tampa priežastimi, dėl kurios atsiribojama nuo socialinio gyvenimo. Dantų trūkumas gali nulemti neaiškią kalbą, dėl nekokybiškai sukramtomo maisto gali sutrikti skrandžio veikla. Neatkūrus dantų laiku, krypsta šalia esantys dantys, nyksta žandikaulio kaulas, žemėja sąkandis, dėl to gali keistis netgi veido bruožai. Laimei, yra puikus būdas išvengti visų šių nemalonių problemų. Dantų atkūrimas implantais padės greitai ir efektyviai susigrąžinti estetišką šypseną, dantų fukcijas ir leis vėl džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu.

Danties implantu vadinamas danties šaknies pakaitalas. Implantai gaminami iš tvirtos bei biologiškai su kaulu derančios medžiagos (titano, cirkonio ar jų lydinio), suteikiančios tvirtą pagrindą nuolatiniams ar laikiniems dantims. Implantai yra itin rekomenduojami odontologų dėl žandikaulio kaulą išsaugančių savybių. Implantas geba kandimo jėgą tiesiogiai nukreipti į paciento žandikaulį, o tai suteikia aplinkiniams audiniams reikalingą stimuliaciją, apsaugančią nuo kaulo nykimo. Implantas primena nedidelį varžtelį, kuris chirurginiu metodu įsriegiamas į žandikaulį ir per kelis mėnesius suauga su kauliniu audiniu. Tuomet ant implanto tvirtinama danties karūnėlė.
 
Klinikos “Forum Dentis” specialistai džiaugiasi galėdami savo pacientams pasiūlyti laiko patikrintus ir pasaulyje pripažintus dantų implantus „Straumann“, pagamintus pagal per daugelį metų ištobulintą šveicarišką technologiją bei aukščiausius kokybės standartus. Klinikoje dirbantys bei savo amatą puikiai išmanantys specialistai savo pacientams stengiasi suteikti tik aukščiausios kokybės gydymą, tad dantų implantai – ne išimtis. „Straumann” yra vienas iš labiausiai pageidaujamų dantų implantų prekės ženklų dėl pasaulyje pripažintos kokybės, patikimumo bei jiems suteikiamos viso gyvenimo garantijos. „Straumann” kūrėjai naudoja pažangiausias technologijas ir produktus, kad gydymas implantais būtų trumpesnis, nuspėjamas ir kuo mažiau invazyvus.
 
Jie sukūrė galimybę gerokai sutrumpinti gijimo laiką bei padidinti rezultato efektyvumą, nesukeliant papildomos rizikos implanto integracijai.
 
„Straumann” implanto paviršiaus sukūrimo technologija yra unikali bei novatoriška, lemianti ne tik sėkmingesnę integraciją į kaulą, bet ir perpus trumpesnį gijimo laiką. Kadangi kaulo formavimosi procesas inicijuojamas ankstesnėje stadijoje, pagerėja implanto stabilumas. Darbo praktikoje pastebima, kad gijimo laikotarpis sutrumpėja kone mėnesiu, todėl gydymo procesas užtrunka trumpiau. Šie implantai gaminami iš unikalios medžiagos – titano ir cirkonio lydinio, pasižyminčio didesniu tvirtumu nei titanas. Tai reiškia, jog implantas gali atlaikyti didesnę apkrovą ir yra itin patikimas pasirinkimas.

Taigi, pagrindiniai „Straumann” dantų implantų privalumai:

  • Patikimumas: šie implantai pagaminti iš kruopščiai parinktų aukščiausios kokybės medžiagų.
  •  

  • Estetika: dėl pažangių technologijų ant šio implanto akturtas dantis atrodo itin natūraliai.
  •  

  • Sklandi integracija: implantų paviršiai kruopščiai paruošti sklandžiam suaugimui su žandikaulio audiniais, tad jų prigijimas siekia beveik 100 proc.
  •  

  • Lankstumas: yra daugybė galimų protokolų ir implantų integracijų, pritaikytų įvairioms klinikinėms situacijoms.
  •  

  • Ilgas tarnavimo laikas: „Straumann” implantam suteikiama viso gyvenimo garantija.

 
Ne veltui sakoma, jog šypsena – tai kiekvieno žmogaus vizitinė kortelė. Nešvaistykite laiko nekokybiškam bei nepilnaverčiui gyvenimui – patikėkite savo dantų atkūrimą patyrusiems klinikos „Forum Dentis“ specialistams, kurie pasirūpins, kad vėl galėtumėte džiaugtis gyvenimo malonumais ir neblėstančia šypsena.

Registracija internetu