Betarpiška implantacija – išsigelbėjimas ar graži reklama?

Statistika negailestinga: vieną ar daugiau dantų yra praradęs kas antras 35-erių sulaukęs lietuvis. Tokiems pacientams sutrinka kramtymo ir kalbos funkcijos, atsiranda virškinimo sutrikimai, nyksta žandikaulio kaulas. Laimei, šiuolaikinė odontologija turi ką pasiūlyti: betarpiška dantų implantacija tampa tikru išsigelbėjimu. O gal kalbos apie dantų atkūrimą per vieną dieną – viso labo gražūs pažadai? „Forum dentis“ odontologas-implantuojantis gydytojas Šarūnas Čepas – atvirai apie dantų implantaciją.

Pateikė atsaką skeptikams

Dantų implantacija šiandien tikrai turi ką pasiūlyti. Naujausias betarpiškos implantacijos metodas suteikė galimybę dantis atkurti vos per 24 valandas. Nors šio metodo nauda džiaugiasi ne vienas pacientas, atsiranda ir skeptikų. Gal tai – iš tiesų per gerai, kad būtų tiesa?

„Betarpiška dantų implantacija – vienas pažangiausių dantų atkūrimo metodų, kurį drąsiai rekomenduoju savo pacientams. Tai visiškai saugus, mokslo ir praktikos patikrintas būdas, kuris leidžia prarastus dantis atkurti vos per 24 valandas. Vienos procedūros metu pašalinamas pažeistas dantis ir į žandikaulio kaulą įsriegiamas danties šaknies pakaitalas – kokybiškas implantas. Galiausiai ant implanto tvirtinama dantų technikų pagaminta laikina danties karūnėlė“- pasakoja odontologas Š. Čepas.

Pateikė atsaką skeptikams

Kaltas neatsargumas

Gydytojas apgailestauja, kad dalį pacientų nuo komfortško gyvenimo atkūrus dantis, sulaiko mitai ir gandai apie dantų implantaciją. „Girdžiu klausimų, ar implantai tikrai saugūs, ar prigis ir nepakenks kitiems dantims… turiu labai paprastą atsakymą – problemų nekils, jei pasirinksite gerą specialistą. Mano praktika rodo, kad įvairios komplikacijos ir rizikos kyla dėl neatsargių gydytojo veiksmų“- atvirauja pašnekovas. Būtent todėl implantuojantį gydytoją rinktis reikia atidžiai: nekokybiškai įsriegus implantą, kyla nesuaugimo su kaulu ar net infekcijos rizika, gali būti pažeistos kaimyninių dantų šaknys.

Betarpiškos implantacijos nauda

Vis dar svarstote, ar tikrai verta rinktis dantų implantaciją? Faktai kalba už save:
 

  1. Tinka beveik visiems – praradote vieną dantį, kelis, o gal net visus? Betarpiška implantacija (įvertinus paciento kaulo būklę ir kitus faktorius) tinka daugeliu atvejų!
  2. Be skausmo – betarpiška dantų implantacija vyksta taikant nejautrą, todėl procedūros metu nieko nejausite!
  3. Saugu – patyrusių gydytojų atliekama implantacijos procedūra – visiškai saugi Jūsų sveikatai!
  4. Puikus suaugimas su kaulu – kokybiški implantai minimalizuoja komplikacijų riziką ir net 99 proc. atvejų puikiai suauga su kaulu!
  5. Visos dantų funkcijos per vieną dieną – greitai ir kokybiškai atkuriamos kramtymo, fonetikos ir estetikos funkcijos.
  6. Maksimali estetika – savo išvaizda niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų.
  7. Ilgalaikė kokybė – implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.

 
Laimingi pacientai – gyvas įrodymas, kad dantų implantai kardinaliai gerina gyvenimo kokybę. Jeigu norite sužinoti, ar ir Jums tinka betarpiškos dantų implantacijos metodas, lauksime Jūsų „Forum dentis“ klinikoje!

Registracija internetu