Ar tikrai dantų balinimas nekenkia dantims?

Remiantis specialistų praktika, dantų balinimas yra viena dažniausiai atliekamų estetinių procedūrų, padedančių atkurti šypsenos grožį. Nors galutinis rezultatas džiugina pacientus ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, tuo pačiu metu kyla klausimas – ar dantų balinimas, atliekamas tiek burnos higienisto kabinete, tiek savarankiškai namuose, yra saugus metodas, nesukeliantis žalos?

Buityje naudojamos priemonės – ar tai veiksminga?

Žmonės, norėdami sutaupyti ir pasiekti akivaizdžių pokyčių per itin trumpą laiką, dažnai išbando pačius įvairiausius metodus nesuprasdami, kad taip gali dar labiau sau pakenkti. Vienas iš tokių būdų – dantų balinimas su soda arba citrinų rūgštimi. Tai gydytojus verčia sunerimti, kadangi abrazyvios ir rūgščios medžiagos kenkia emaliui, jį braižo, ardo, sukelia ilgalaikį dantų jautrumą, skatina didesnį apnašų atsiradimą.

Profesionalus dantų balinimas specialisto kabinete arba namuose

Siekiant balintis dantis saugiai ir norint išvengti papildomų komplikacijų, pirmiausiai rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju odontologu arba burnos higienistu. Specialistas, atsižvelgdamas į bendrą dantų būklę, higienos ir mitybos įpročius, patars patį efektyviausią būdą, skirtą būtent Jums. Nepriklausomai nuo to, ar procedūra bus atliekama kabinete, ar namuose – laikantis duotų nurodymų, dantys jokių pažeidimų nepatirs.
 
Norimą rezultatą padeda išgauti tinkamai parinktas vandenilio peroksido stiprumas – dažniausiai užtenka 6 proc., siekiant išvengti ilgalaikio jautrumo. Taip pat naudojant „Philips ZOOM“ sistemos šviesą, cheminė reakcija dantis padeda išbalinti net iki 8 tonų ir tam užtenka vos vieno arba dviejų vizitų!
 
Jeigu svarstote apie dantų balinimo procedūrą ir norite užtikrinti visapusį saugumą, savo šypseną patikėkite profesionalams – odontologijos klinikoje „Forum Dentis“ dirbantys specialistai įvertins Jūsų burnos ertmės būklę ir pateiks patį geriausią problemos sprendimo būdą baltesnių dantų link.

Registracija internetu