Ar dantų implantai ilgaamžiai?

Dantų netekimas daro neigiamą įtaką ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei – pasidaro sunkiau kramtyti maistą, atsiranda daug išvaizdos kompleksų, ima silpti visas organizmas, gali minimaliai pakisti veido išvaizda. Dantų implantais galima atkurti prarastą šypseną išlaikant darnią jų struktūrą. Ar tai ilgaamžė investicija?

Kas yra implantai?

Danties implantas – mažas iš metalo pagamintas varžtelis, kuris pakeičia tikro danties šaknį. Visa tai atliekama dantų implantacijos metu. Į prarasto danties vietą įsriegtas implantas padeda išsaugoti sveiką žandikaulį ir apsaugoti jį nuo sunykimo.
 
Implantui sugijus, ant jo galima tvirtinti dantų karūnėlę. Tokiu būdu atkuriamas visiškai natūraliai atrodantis dantis, funkcionuojantis lygiai taip pat kaip ir tikras dantis. Implantais galima pakeisti vieną, kelis, daugelį ar netgi visus prarastus dantis.

Viso gyvenimo pasirinkimas

Šiuolaikiniai dantų implantai gaminami iš itin kokybiškų ir patvarių medžiagų, kurios parenkamos pagal paciento individualią dantų anatomiją, lūkesčius ir galimybes. Alergiškiems ar lėtinių ligų turintiems žmonėms rekomenduojame rinktis cirkonio keramikos implantus. Jie puikiai prisitaiko prie organizmo ir greitai prigyja, o svarbiausia – tarnauja ilgus metus.
 
Visgi vienas dažniausių pacientų pasirinkimų yra titano implantai. Šie implantai yra tvirti, puikiai dera prie organizmo, nesukelia jokių alergijų. Teisingai prižiūrimi titano implantai tarnauja visą likusį gyvenimą.

Pokyčiai po implantų

Savo savybėmis implantuotas dantis visiškai atkartoja tikro danties savybes, todėl atkūrus prarastus dantis, galima laisvai kramtyti kietą maistą, užkertamas kelias sąkandžio ir žandikaulio kaulo problemoms, grąžinama šypsenos estetika, patogumas. Dantų implantai yra bene efektyviausias pasirinkimas norint visiems laikams atkurti prarastą šypseną.
 
Klinikos „ForumDentis“ gydytojai užtikrina, kad pasirinkę dantų implantus, galėsite džiaugtis nesudėtinga ir komfortiška implantacijos procedūra, lengvu pooperaciniu laikotarpiu ir ilgaamžiais naujaisiais dantimis!

Registracija internetu