5 priežastys rinktis nematomas dantų tiesinimo kapas

Netaisyklingas dantų sąkandis spartina dantų nusidėvėjimą, sukelia žandikaulio skausmus, keičia veido formą. Tiesūs dantys ne tik lemia gerą sveikatą, jie sukuria ypač estetišką ir patrauklią šypseną. Deja, dantų tiesinimo procedūra iki šiol gaubiama mitų apie nepatogius, šypseną darkančius metalinius breketus ir diskomfortą. Forum dentis klinikos komanda siūlo išbandyti perversmą ortodontijos pasaulyje sukėlusį inovatyvų dantų tiesinimo metodą.

Gydytojai rekomenduoja ortodontines kapas

Komfortiško ir nepastebimo ortodontinio gydymo paslaptis – nematomos dantų tiesinimo kapos. Tai inovacija, kuri jau spėjo pakeisti daugiau nei milijoną šypsenų visame pasaulyje. Į pagalbą pasitelkiamos skaidrios kapos, kurių dėka dantis galima tiesinti be kompleksų, aplinkiniams to net nepastebint.
 
Štai kodėl verta rinktis tiesinimą skaidriomis kapomis Forum dentis klinikoje:

Tinka net alergiškiems pacientams

Kapos gaminamos iš medicinoje naudojamo skaidraus polimero. Tai puiki alternatyva pacientams, kurie svajoja apie tiesia, simetrišką šypseną, tačiau patiria alergiją metalui.
 

Pamirškite kompleksus dėl šypsenos

Nešiojant kapas, aplinkiniai nepastebės, kad tiesinate dantis. Dėl skaidrios medžiagos, kapos nekrenta į akis ir yra nepastebimos, nes idealiai priglunda prie dantų.
 

Atsižvelgiama į išskirtinius poreikius

Kapos kiekvienam pacientui pritaikomos individualiai. Prieš jų gamybą yra nuimami dantų lankų antspaudai, todėl kapos nepriekaištingai atitinka paciento poreikius.
 

Komfortiškesnis gydymas

Ortodontinio gydymo kapomis metu, pacientas patiria kur kas mažiau diskomforto ir gydymas neretai trunka trumpiau nei taikant įprastinį ortodontinį gydymą breketais.

Dantų ir burnos priežiūros rutina išliks nepakitusi

Atliekant ortodontinį gydymą, burnos higienai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Tiesinant dantis įprastais breketais, sunku gerai juos išvalyti. Dėl sudėtingesnės dantų priežiūros, ant jų paviršių ir ties dantenomis greičiau kaupiasi apnašos, atsiranda dantų akmenys ir kyla ėduonies bei periodontito (dantenų uždegimo) rizika. Tuo tarpu skaidrios ortodontinės kapos yra itin lengvai išimamos. Tai reiškia, kad galėsite lengvai rūpintis dantų ir burnos higiena be papildomo galvos skausmo!
 
Aptarti Jūsų dantų tiesinimo galimybes nematomomis dantų tiesinimo kapomis ir pradėti efektyvų gydymą kviečiame Forum dentis klinikoje. Laukiame Jūsų konsultacijai adresu Konstitucijos pr. 26, Vilniuje!

Registracija internetu