5 priežastys, kodėl verta rinktis dantų laminates

Dažnas iš mūsų pastebime, kad bėgant metams reikia įdėti vis daugiau pastangų, siekiant išsaugoti sveiką ir estetiškai atrodančią šypseną. Šis veido komponentas turi nemažai reikšmės ne tik fizinei savijautai, bet ir psichologinei būklei. Turėdami baltus ir spindinčius dantis, mažiau kompleksuojame, drąsiau bendraujame su kitais ir esame atviresni naujoms galimybėms. Norite atkurti savo svajonių šypseną? Kviečiame išbandyti mikroprotezavimo būdą laminatėmis.

Dantų laminatės – tai yra itin plonos (0,2–0,5 mm) keramikos plokštelės, tvirtinamos ant priekinio dantų paviršiaus ir padedančios atkurti audinių formą, spalvą ir tam tikrus defektus. Šis protezavimo būdas dažniausiai yra naudojamas patyrus traumą, atsiradus tamsioms dėmėms ar nelygumams. Tai padarius, užtikrinama šypsenos estetika ir kiekvieno paciento pasitikėjimas savimi. Todėl žemiau dalinamės naudinga informacija, kodėl verta pasirinkti dantų protezavimą laminatėmis.
 

Estetinis grožis

Pokytis pirmiausiai yra matomas vizualiai – pagerinta ir suvienodinta dantų spalva, forma ir dydis. Dėl šviesai pralaidžių medžiagų laminatėmis atkurta naujoji šypsena atrodo ypač natūraliai ir patraukliai. Pacientai iš klinikos išeina patenkinti ir plačiai besišypsantys, kadangi daugiau nereikia bijoti ir gėdytis dėl įvairiausių defektų bei netobulumų.
 

Saugumas

Atkuriant šypseną dantų laminatėmis, nepastebimi jokie dideli audinių pažeidimai, keliantys pavojų. Procedūros metu atliekamas minimalus, iki 1 mm, šlifavimas ir tuomet tvirtinama laminatė. Šis protezavimo būdas nėra kenksmingas, nesukeliantis ilgalaikio jautrumo bei mažinantis dantų ėduonies atsiradimo riziką.
 

Atsparumas

Pasirinkus dantis protezuoti laminatėmis, balta ir spindinčia šypsena galima džiaugtis kur kas ilgiau, kadangi plokštelės yra labiau atsparios dėmėms. Todėl tai suteikia galimybę kur kas dažniau bei drąsiau mėgautis savo mėgstamais gėrimais: pavyzdžiui, kava, arbata arba raudonuoju vynu.
 

Ilgaamžiškumas

Siekiant atkurti šypseną, patvarumas yra vienas iš svarbiausių aspektų, kurį dantų laminatės užtikrina. Laikantis burnos higienos ir reguliariai lankantis pas specialistus apžiūrai, tokiu būdu atstatyti dantys gali tarnauti netgi 15 metų arba daugiau.
 

Sveikata

Esant įvairiausiems dantų defektams – įtrūkimams, įskilimams ir nudilimams – kur kas lengviau atsirasti bakterijoms, kurios nesunkiai gali patekti į gilesnius sluoksnius. Siekiant apsaugoti dantis nuo jų praradimo, laminatės yra vienas iš sprendimo būdų.
 
Jeigu nesidžiaugiate savo dantų estetika, nesate patenkinti jų spalva ir forma, kviečiame užsiregistruoti pirminei konsultacijai mūsų odontologijos klinikoje „Forum Dentis“ dėl protezavimo laminatėmis galimybės. Čia dirbantys specialistai mielai atsakys į visus rūpimus klausimus. Laukiame Jūsų!

Registracija internetu