5 priežastys, kodėl verta rinktis dantų atkūrimą implantais

Gydytojai odontologai pastebi, kad dauguma lietuvių, sulaukę bent 40 metų amžiaus, jau būna netekę vieno arba kelių dantų, o vyresni tam tikrais atvejais – visų. Toks burnos ertmės organo nykimas gali atsirasti dėl įvairiausių priežasčių: dėl genetinių faktorių, nelaimingų atsitikimų ar įvairių ligų (karieso ar periodontito). Toks dalykas žmogui sukelia daug diskomforto, todėl odontologai rekomenduoja rinktis implantus. Šiame straipsnyje papasakosime, kodėl toks dantų atkūrimo būdas yra vertas dėmesio.

Kai pacientas yra netekęs dalies savo dantų, tuščioje vietoje pradeda nykti žandikaulis, sutrinka kramtymo funkcija, šalia esantys dantys gali pasislinkti ir atsiranda galimybė susiformuoti blogam sukandimui bei veido deformacijai. Todėl implantas, įsriegtas į trūkstamo ar sugedusio danties vietą, apsaugo gretimus dantis nuo pasislinkimo ir stabdo žandikaulio nykimo procesą.
 
Svarbu paminėti, kad vienas iš esminių implantų privalumų yra tas, kad jie apsaugo dar turimus sveikus dantis. Kai implantuojami nauji dantys, šalia esantieji nebūna papildomai šlifuojami ar dar kaip nors apkraunami. Todėl klientas yra užtikrinamas, kad toks protezavimo būdas niekaip nepakenks.
 
Šiuo metu galima pastebėti, kaip odontologija pažengė į priekį: jeigu anksčiau žmonėms, turintiems bedantystę, buvo galima pasiūlyti vien tik nuimamus dantų implantus, šiandien yra rekomenduojama pasinaudoti nenuimamais dantų implantais. Toks protezavimo būdas atkuria ne tik prarastą šypseną, bet ir pilnavertį gyvenimą. Pacientai ir vėl gali ne tik tinkamai kramtyti, jausti skonį ir kalbėti, bet ir pasitikėti savimi bei bendrauti su kitais.
 
Ne paslaptis, kad norime turėti ne tik sveiką, bet ir gražią šypseną. Odontologijos klinikos „Forum Dentis“ gydytojai patvirtina, kad klientai, išbandę dantų protezavimą implantais, jaučiasi kaip su savo tikraisiais dantimis. Gydymo praktika rodo, kad tinkamai prižiūrint protezus, svajonių šypsena galima džiaugtis visą likusį gyvenimą.
 
Pastebima, kad dažnais atvejais žmonės, netekę vieno, kelių ar visų dantų, nesiryžta jų protezuoti implantais dėl aukštų kainų. Tačiau odontologai skuba nuraminti, kad unikalūs dantų atkūrimo būdai leidžia sutaupyti tuos pinigus, kurie gali būti skiriami dantų gydymui.
 
Jeigu jau kurį laiką galvojate apie dantų protezavimą implantais, mielai kviečiame užsukti į mūsų odontologijos kliniką „Forum Dentis“. Užsiregistruokite į konsultaciją ir čia dirbantys profesionalai pateiks jums patį priimtiniausią ir geriausią pasiūlymą.

Registracija internetu