5 dalykai, kurių nežinojote apie dantų laminates

Dantų laminatės – porceliano keramikos plokštelės, tvirtinamos ant dantų paviršiaus, siekiant atkurti nusidėvėjusius dantis ir suteikti gražią šypseną. Tik tiek apie šį estetinės odontologijos metodą žino dauguma pacientų. Tačiau tai – toli gražu ne viskas. Pats metas su laminatėmis susipažinti artimiau! Pristatome 5 mažai kam žinomus faktus apie dantų laminates.

Kuriamos kiekvienam pacientui individualiai

Visi žinome: vienos idealios šypsenos tiesiog nebūna! Būtent dėl to kiekvienam pacientui laminatės kuriamos individualiai, atsižvelgiant į paciento norus bei poreikius, unikalius veido bruožus ir veido formą.
 

Yra labai patvarios

Nors dantų laminatės gaminamos iš porceliano keramikos, yra plonos, pralaidžios šviesai ir atrodo labai natūraliai, savo patvarumu jos nenusileidžia natūraliems dantims ir yra gerokai patikimesnės už estetinį plombavimą. Tai puikiai įrodo statistika: dantų laminatės vidutiniškai tarnauja 15 metų ir ilgiau, kai tuo tarpu plombos – vos 5-7 metus.
 

Nežaloja dantų

Ne vienam pacientui mintis apie laminačių tvirtinimą ant dantų kelia nerimą: ruošiantis procedūrai, danties priekinis paviršius švelniai šlifuojamas. Tik tada ant danties ypač patvariomis medžiagomis klijuojama laminatė. Dėl šios procedūros jaudintis neverta! Tyrimai rodo, kad laminatės visiškai nekenkia dantims, nekelia ilgalaikio jautrumo ir kitų šalutinių efektų. Netgi priešingai – daugelis pacientų susiduria su gerokai mažesne ėduonies rizika ir pastebi, kad jų dantenų būklė akivaizdžiai pagerėjo.

Gerina dantų sveikatą

Dantų laminatės naudingos ne tik estetikai, bet ir sveikatai. Susidėvėję, įtrūkę, dylantys, įskilę dantys tampa puikia terpe įvairias dantų ir burnos ligas sukeliančioms bakterijoms daugintis. Tokioje terpėje bakterijos daug greičiau pasiekia danties vidinius sluoksnius ir šaknies kanalus, o negydoma, būklė gali baigtis net danties praradimu. Todėl laminatės – puiki ilgalaikė išeitis, norintiems džiaugtis ne tik gražesniais, bet ir sveikesniais dantimis.

Jaunina veidą

Dantų laminatės padeda išryškinti ne tik šypsenos, bet ir veido grožį: laminatės gerina burnos raumenų darbą, vizualiai putlina lūpas, padeda išryškinti skruostikaulius ir net suteikia liftingo efektą, taigi paciento veidas atrodo jaunesnis nei anksčiau!
 
Akivaizdu – laminatės yra kelias ne tik į nuostabią šypseną, bet ir į geresnę sveikatą bei savijautą. Jeigu šiuo keliu norite žengti ir Jūs, pats metas apsilankyti „Forum dentis“ odontologijos klinikoje. Čia dirba kvalifikuoti estetinės odontologijos specialistai, kurie leis džiaugtis akinančia šypsena ir dar geresne gyvenimo kokybe!

Registracija internetu