3 žingsniai į dantų atkūrimą be baimės

Susidūrus su dantų netekimu, laukia du keliai: taikstytis su kompleksais dėl estetikos, sveikatos iššūkiais ir komplikacijomis arba ruoštis efektyviai dantų atkūrimo procedūrai. Deja, nuo visaverčio gyvenimo su atkurtais dantimis dalį pacientų skiria… baimė. Paplitusį mitą, kad dantų atkūrimas – sudėtingas ir skausmingas, skuba paneigti Forum dentis gydytojai odontologai.

Gydymas be baimės

Šiuolaikinis dantų atkūrimas vyksta pasitelkus implantus. Tai dantų šaknų pakaitalai, ant kurių tvirtinami protezai (vainikėliai). Dantų implantai dažniausiai gaminami iš titano – metalo, kurį žmogaus organizmas lengvai priima ir kuris nesukelia jokių nepageidaujamų šalutinių reakcijų. Implantai gali būti sriegiami tiek į viršutinį, tiek į apatinį žandikaulį. Jų pagalba pavyks atstatyti vieną, kelis ir net visus prarastus dantis. Tokiu būdu pasiekiamas maksimalus rezultatas.
 
Forum dentis odontologijos klinikos komanda užtikrina: čia Jūsų laukia ne tik efektyvus, tačiau ir saugus, nuo nemalonių pojūčių apsaugantis dantų atkūrimas! Procedūros metu taikome vietinę nejautrą, todėl dantų implantacija nesukelia jokio skausmo. Jeigu vis tiek nerimaujate dėl dantų atkūrimo eigos ir diskomforto, visas baimes aptarkite su gydytoju odontologu, kuris pasiūlys Jums tinkamiausią ir komfortišką dantų atkūrimo sprendimą.

Gydymas be baimės

Sėkmingam dantų atkūrimui implantais būtini šie trys žingsniai:

  1. Pasirengimas gydymui. Prieš pradedant dantų implantavimo procedūrą, reikia atlikti sveikatos, burnos ir dantų būklės tyrimus, kurie leidžia išvengti galimų komplikacijų operacijos metu ir po jos. Pacientas turi pateikti visą informaciją apie savo sveikatą, ligas, kuriomis yra sirgęs, pranešti apie vartojamus medikamentus, alergijas, įvairias žinomas organizmo netoleravimo reakcijas. Savo ruožtu, gydytojai atlieka išsamius burnos tyrimus, patikrina dantų būklę, žandikaulio matmenis, burnos higieną. Kartu jie įvertina ar nėra aiškių kontraindikacijų dantų implantacijai, matomų patologijų.
  2.  

  3. Kokybiškų implantų pasirinkimas. Nusprendus atkurti dantis implantų pagalba, labai svarbu, kad gydymui būtų pasirinkti aukštos kokybės implantai. Pasidomėkite dantų implantų gamintojais bei atsiliepimais apie juos, o tuomet aptarkite pasirinkimą su savo gydytoju odontologu. Kokybiški dantų implantai greitai, lengvai sugyja, suteikia nepriekaištingą atramą dantų restauracijoms ir padeda užtikrinti natūralų pojūtį bei visas dantų funkcijas.
  4.  

  5. Dantų priežiūra po operacijos. Siekiant, kad implantai tinkamai prigytų ir nekiltų komplikacijų, laikykitės gydytojo odontologo nurodymų, kaip prižiūrėti dantis po operacijos. Būtina kruopščiai valyti tarpdančius ir šalia dantenų esančias sritis, kad jose nesikauptų maisto likučiai ir neprasidėtų uždegiminiai procesai. Naudokite gydytojo odontologo paskirtas dantų ir burnos priežiūros priemones. Tinkamai prižiūrint dantų implantus, šie gali tarnauti visą gyvenimą!

 
Išsamiai konsultacijai dėl saugaus ir beskausmio dantų atkūrimo implantais, kviečiame kreiptis į Forum dentis klinikos gydytojos odontologus. Atsakysime į visus kylančius klausimus, rasime individualų gydymo sprendimą ir išpildysime visus Jūsų lūkesčius!

Registracija internetu