3 didžiausios estetinio dantų plombavimo klaidos

Kiekvienas iš mūsų norime turėti gražią šypseną, tačiau bėgant metams dantys keičiasi vis labiau nusidėvėdami, blukdami ir prarasdami savo natūralią spalvą bei formą. Siekiant išvengti tokių problemų, daugumoje odontologijos klinikų siūloma atlikti ypač populiarią estetinio plombavimo procedūrą. Tačiau specialistai pastebi, kad kai kurie pacientai į savo burnos ertmę žiūri per daug atsainiai darydami 3 dažniausiai pasitaikančias klaidas.

Vengiama atlikti profesionalią burnos higieną

Prieš atvykstant estetiniam dantų plombavimui, svarbu tinkamai tam pasiruošti – atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu bus pašalinamos susikaupusios minkštosios ir kietosios apnašos bei pigmentinės dėmės. Tik užtikrinus maksimalią švarą, pasieksite norimų rezultatų.
 

Vartojami ypač kieti maisto produktai

Nors dantys pasižymi tvirtumu, dažnai žmonės nėra linkę jų tausoti ir po estetinio plombavimo pasirenka valgyti itin kietus maisto produktus. Tokiu atveju plomba gali būti pažeista, tad galiausiai atliktą procedūrą tenka kartoti iš naujo.
 

Procedūra atliekama nepatyrusių specialistų

Svarstant apie estetinį dantų plombavimą, pirmiausiai svarbu išsirinkti tokią odontologijos kliniką, kurioje dirbtų patyrę specialistai, galintys procedūrą atlikti itin kruopščiai ir atsakingai.
 
Jeigu norite susigrąžinti savo dantų estetiką, kviečiame atvykti į mūsų kliniką „Forum Dentis“. Registruokitės pirminei konsultacijai, kurios metu įvertinsime Jūsų burnos ertmės būklę ir pasirūpinsime, kad galėtumėte išeiti plačiai besišypsodami. Laukiame Jūsų!

Registracija internetu