Pacientės Linos istorija – dėkoja už sugrąžintą šypseną

Dar prieš keletą mėnesių pacientė Lina (38 m.) beveik niekuo nesiskyrė nuo kitų moterų – nuolatinis skubėjimas, darbas, rūpinimasis namais ir šeima užėmė visą jos laiką. Akimirkų, skirtų sau, buvo ne tiek jau daug, todėl Lina neatkreipė dėmesio, kad jos dantų būklė suprastėjo – pakito jų spalva, kai kurie dantys nudilo ir net įskilo.

Keistis paskatino sūnus

Net nepastebėjau, kada tiksliai mano šypsena prarado žavesį – tyliai prasitaria Lina. – Buvau taip įsisukusi į rutiną, kad, tiesą pasakius, net pamiršdavau šypsotis“. Nežinia, kiek dar laiko pacientė būtų gyvenusi be šypsenos, jei ne jos sūnus. Kartą, grįžęs iš mokyklos, jis mamos paklausė, kodėl ji niekada nesišypso, o šiai nusišypsojus, sūnus nustebo, kad jos dantys pageltę, aptrupėję, nudilę.
 
Tą akimirką buvau tarsi pažadinta iš gilaus miego. Atidžiai apžiūrėjau savo dantis supratau, kad negaliu toliau gyventi, pamiršdama savo šypseną. Deja supratau, kad, jei nieko nekeisiu, šypsotis negalėsiu“- prisimena Lina. Moteris nieko nelaukdama sėdo prie kompiuterio ieškoti patikimos odontologijos klinikos.
 
Po kiek užtrukusių paieškų, Lina pravėrė „Forum dentis“ odontologijos klinikos duris ir savo sprendimo nesigaili iki šiol.

Keistis paskatino sūnus

Pritaikė geriausią metodą

„Šią kliniką pasirinkau dėl palankių pacientų atsiliepimų ir internetinėje svetainėje trumpai, aiškiai ir pateikiamos informacijos. – patirtimi dalinasi pacientė. – Ypač pasitikėjimą kėlė, kad tai yra šeimos verslas.“ Lina pasakoja likusi sužavėta gydytojo odontologo Šarūno Čiapo kruopštumu ir atsidavimu savo darbui. Įvertinęs dantų būklę, jis rekomendavo dantų laminates ir suteikė visą informaciją apie jų privalumus, gydymo eigą.
 
Linos dantys buvo stipriai nusidėvėję, todėl estetinis plombavimas nebuvo geriausia išeitis. Gydytojai pacientei rekomendavo dantų atkūrimą laminatėmis. Tai ypač patvarios, plonytės, iš šviesai pralaidžios keramikos pagamintos plokštelės. Šios ilgalaikės restauracijos užtikrina aukščiausią kokybę ir ilgamečius rezultatus. Prieš procedūrą dantys yra minimaliai šlifuojami, išsaugant jų natūralų audinį. Uždėjus laminates, kelias dienas dantys gali būti jautresni, tačiau šie pojūčiai greitai praeina, o graži šypsena išlieka ilgam.

Rezultatas nustebino

Moteris pasakoja nustebusi, kad nauja šypsena laminačių pagalba buvo sukurta labai greitai. Džiugina ir tai, kad rezultatas bus ilgalaikis – esant tinkamai priežiūrai, laminatės estetiškai atrodys iki 20 metų ir ilgiau! Per tą laiką nepakis nei laminačių forma, nei spalva.
 
Negaliu patikėti, kad taip ilgai buvau pamiršusi save ir savo šypseną“ – kalba laiminga pacientė. – Esu dėkinga savo sūnui, kuris pirmiau už mane atkreipė dėmesį, kad nustojau šypsotis, ir žinoma, gydytojui odontologui Š. Čiapui, kurio dėka galiu džiaugtis sveikai ir estetiškai atrodančiais dantimis. Dėkoju visai „Forum dentis“ komandai už nuoširdų dėmesį ir rūpestį, kurį jaučiau kaskart apsilankiusi klinikoje.“
 
Jei ir Jūsų netenkina dantų būklė, užsiregistruokite konsultacijai jau dabar – susigrąžinkite spindinčią šypseną į savo gyvenimą!

Registracija internetu