Nuo nusidėvėjusių dantų iki svajonių šypsenos – vos per kelis vizitus

Ikoniška renesanso dama – Mona Liza – puikiai pažįstama dėl savo paslaptingos šypsenos. Odontologai juokauja, kad jos dantys slepia daugiau, nei norėtume pamatyti... Šiandien šypsotis sučiauptomis lūpomis nebereikia. Apie dantų estetiką svajojantys pacientai džiaugiasi dantų laminatėmis. Tai – puiki alternatyva ilgoms ir sudėtingoms odontologinėms procedūroms!

Perversmas odontologijoje

Šypsena šiandien – ne privalumas, o būtinybė. Psichologai teigia, kad pirmo susitikimo metu daugumos žmonių akys nevalingai krypsta į pašnekovo dantis. Būtent pagal juos susidaro pirminį įspūdį apie priešais esantį žmogų.
 
Šiandien dailia šypsena gali džiaugtis kiekvienas – net jei gamta tobulais dantimis ir neapdovanojo.
 
„Pažangių technologijų dėka nuostabių transformacijų pasieksite vos per kelis vizitus“- teigia odontologijos klinikos „Forum dentis“ gydytojas Šarūnas Čepas. Tokie pokyčiai pasiekiami dantų laminačių pagalba.
 
Kartais mažos detalės gali pasiekti geriausių rezultatų. Dantų laminatės – būtent apie tai. „Tai – plonos, aukštos kokybės keramikos plokštelės, klijuojamos ant priekinio dantų paviršiaus. Laminatės suteikia dantims norimą formą, spalvą, pašalina smulkius ir vidutinius defektus, pavyzdžiui, tarpus tarp dantų“- pasakoja Š. Čepas.

Nesudėtinga procedūra

Dantų dengimo laminatėmis procedūra – paprasta, kaip du kart du. Pirmo vizito metu dantys ruošiami laminatėms: šlifuojamas jų paviršius, 3D skeneriu skenuojami dantų antspaudai. Pagal juos specialioje laboratorijoje gaminamos individualios laminatės. Kito vizito metu jos priklijuojamos ant dantų paviršiaus.
 
Š. Čepas pabrėžia – laminatės išsprendžia gerokai daugiau, nei vien estetines problemas. „Klaidinga manyti, kad jos reikalingos tik dėl grožio. Laminatės padeda įveikti ilgai kamavusius kompleksus ir sugrąžina pasitikėjimą savimi. Tai – neįkainojama“.

Dantų laminačių privalumai:

  • Greitis – tam, kad pagaliau nusišypsotumėte atvira, nuoširdžia šypsena, užtenka vos dviejų procedūrų.
  • Tinka net jautriausiems pacientams – keramikinės laminatės ypač saugios, nedirgina dantenų. nesukelia jokių alergijų ar kitokio diskomforto.
  • Ilgalaikis rezultatas – tinkamai prižiūrimos laminatės tarnauja net iki 20 metų!
  • Išsaugo natūralumą – dedant laminates, dantys šlifuojami minimaliai, todėl išsaugomas natūralus danties audinys.
  • Maksimali estetika – dantų laminatės bėgant metams nekeičia spalvos ir toliau džiugina savo estetika.
  • Tvirtumas – kitaip nei plombos, dantų laminatės savo tvirtumu prilygsta natūraliems dantims, todėl galite mėgautis maistu be baimės.

 
Jeigu norite apie dantų laminates išgirsti dar daugiau ir sužinoti, ar tai – Jums tinkamiausias metodas, profesionali gydytojų komanda laukia Jūsų „Forum dentis“ klinikoje!

Registracija internetu
Dantų laminačių privalumai: