Estetinis dantų plombavimas

Tai estetinės odontologijos procedūra, kurios dėka greitai ir efektyviai pakoreguojama šypsenos estetika: dantų spalva, forma, tarpai tarp dantų ir t.t.

Kodėl estetinis plombavimas – svarbi procedūra?

Dantų nusidėvėjimas, spalvos, formos pokyčiai tikrai nepuošia šypsenos. Deja, su tokiais defektais susiduria daugybė pacientų. Tyliai kompleksuoti šiuolaikiniam žmogui – ne išeitis. Būtent todėl estetinis plombavimas yra labai svarbi procedūra. Ją išbandę pacientai džiaugiasi sugrįžusiu pasitikėjimu ir tvirtesniais dantimis.

Estetinio dantų plombavimo eiga:

Ši procedūra išties efektyvi – rezultatus pastebėsite vos po vieno vizito!

1 žingsnis 2 žingsnis 3 žingsnis 4 žingsnis
Įvertinama dantų būklė ir sudaromas dantų atkūrimo planas. Taikoma vietinė nejautra – kad plombavimo metu nieko nejaustumėte. Kruopščiai valomi danties audiniai, jo paviršius švelniai šlifuojamas. Kokybiška plombine medžiaga atkuriami danties sluoksniai, aukštis, vagelės ir kauburėliai.

Naudojamos technologijos

Estetinio plombavimo metu naudojama moderni įranga ir tarptautinius standartus atitinkančios kompozicinės plombos – tam, kad pasiektume meistriškų rezultatų.

Tarnavimo trukmė

Plombos – gana ilgalaikis sprendimas. Vengiant ypač kietų maisto produktų, kruopščiai prižiūrint dantis, tarnavimo trukmė siekia 5-7 metus.

Ko tikėtis po procedūros?

Estetinis plombavimas – greitas, saugus ir patikimas dantų atkūrimo būdas. Po procedūros dalis pacientų gali jausti nedidelį jautrumą (jis išnyksta po paros). Atlikus estetinį plombavimą, galėsite džiaugtis ne tik estetiškai atrodančiais, bet ir tvirtesniais, ėduoniui atsparesniais dantimis.

3 dažniausios estetinio plombavimo klaidos


    1. Neatlieka profesionalios burnos higienos (PBH)

Estetinis plombavimas atneš maksimalius rezultatus tik tuo atveju, jei atliksite pasiruošimą – burnos higienos procedūrą. Tik pašalinus pigmentines dėmes, nuvalius apnašas, sulauksite norimo rezultato.

    2. Nuolat vartoja ypač kietus maisto produktus

Dantimis gliaudomi riešutai, vaisių kauliukai, sudžiuvusi kepta duona kenkia visiems dantims: tiek plombų nepaliestiems, tiek plombuotiems. Neatsargiai vartojant tokius produktus, plomba gali nuskilti ir estetinio plombavimo procedūrą teks kartoti.

    3. Pasirenka nepatyrusį specialistą

Estetinis dantų atkūrimas – kruopštumo ir patirties reikalaujanti sritis. Estetiškai atkurti dantį sudarančius sluoksnius gali tik patyręs profesionalas, todėl specialistą rinkitės ypač atidžiai.

Rekomenduojami gydytojai

Kitos paslaugos

Registracija konsultacijai

Registracija internetu