Burnos chirurgija, dantų šalinimas

Burnos chirurgija apima daugybę sričių: nuo dantų implantacijos iki periodontito gydymo. Vis dėlto, viena dažniausių burnos chirurgijos procedūrų – dantų šalinimas.

Kodėl dantų šalinimas kartais yra būtina procedūra?

Net taikant atidų gydymą, dantį išsaugoti pavyksta ne visada. Dantį taip pat tenka šalinti, jeigu šis pilnai neišdygsta (retinuotas dantis). „Padidintos rizikos“ dantų grupei priklauso protiniai dantys – jie ypač lengvai pažeidžiami karieso, linkę gesti, todėl dažnai tenka juos traukti. 

Dantų šalinimo eiga

Tai – saugi, greita ir nesudėtinga procedūra, kuri trunka tik 10-30 minučių! Žinoma, tik tuo atveju, kai ją atlieka profesionalai.

1 žingsnis 2 žingsnis 3 žingsnis
Apžiūros metu įvertinama danties būklė Kad danties šalinimo metu nieko nejaustumėte, taikoma vietinė nejautra. Suveikus nejautrai, dantis greitai pašalinamas.

Naudojamos technologijos

Chirurginio gydymo ir dantų šalinimo metu „Forum dentis“ specialistai naudoja pažangiausias technologijas, kad gydymas būtų greitas, beskausmis ir efektyvus.

Ko tikėtis po danties šalinimo?

Dantų šalinimas yra nesudėtinga procedūra, todėl didelių šalutinių reiškinių nebus. Praėjus 2 val. po procedūros, veido tirpimas praeis ir galėsite valgyti. Nemalonūs pojūčiai, maudimas ir jautrumas greitai praeis ir vėl grįšite į įprastą gyvenimo ritmą.

3 patarimai, kurie padės pasiruošti danties šalinimo procedūrai


    1. Nusiraminkite 

Daugelis pacientų prieš dantų traukimą jaučia nerimą – tik po procedūros supranta, kad bijoti nebuvo ko. Todėl prieš procedūrą siūlome pasiklausyti raminančios muzikos, atlikti meditacijos pratimus.

    2. Pavalgykite

Valgyti galėsite tik praėjus nejautros poveikiui, todėl geriausia prieš procedūrą sočiai pasistiprinti. 

    3. Nebijokite klausti

Jeigu turite klausimų ar pageidavimų, drąsiai juos užduokite gydytojui prieš danties šalinimo procedūrą. „Forum dentis“ specialistai visada pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus! 

Rekomenduojami gydytojai

Kitos paslaugos

Registracija konsultacijai

Registracija internetu