Kaip nepastebimai ištiesinti dantis per 6 mėnesius?

Ortodontinis gydymas – puikus sprendimas, norint atsisveikinti su kreivais dantimis ar netaisyklingu sąkandžiu ir džiaugtis harmoninga šypsena. Deja, ne vienam tai asocijuojasi su ištisa rūpesčių virtine – nepatogiais ir neestetiškais breketais, sudėtingu dantų valymu ir kompleksais dėl „metalinės“ šypsenos... Ar įmanoma dantis ištiesinti greičiau ir nepastebimai?

Breketai jau atgyveno

Poreikis išlaikyti solidų įvaizdį, aktyvus gyvenimo būdas, įtemptas darbo ritmas ir metaliniai breketai – sunkiai suderinama. Nors šis aparatas efektyviai ištiesina dantis, kartu sukelia ir aibę nepatogumų. Estetika – akivaizdžiausias breketų trūkumas, tačiau jų yra ir daugiau... Ar tai reiškia, kad svajonės apie tiesius dantis reikia atsisakyti?

Šiandien tai nebūtina! Dantis ištiesinti galima be jokių kompromisų. Vis daugiau pacientų įsitikina nematomų dantų tiesinimo kapų nauda. Tai skaidrūs, iš medicininio plastiko gaminami aparatai, skirti komfortiškam gydymui. Dantys veikiami tolygios jėgos, todėl gydymas nesukelia skausmo, o rezultatai niekuo nenusileidžia dantų tiesinimui breketais.

Palyginkime nematomų dantų tiesinimo kapų ir breketų panašumus bei skirtumus:

  Nematomos dantų tiesinimo kapos Breketai
Komfortas Nesukelia jokių nemalonių pojūčių, užtikrina komfortišką gydymą. Dirgina burnos gleivinę, gali alergizuoti.
Estetika Yra praktiškai nepastebimos. Matomi, atrodo neestetiškai.
Burnos priežiūra Kapos nuimamos valantis dantis, todėl neapsunkina burnos higienos. Sudėtinga kokybiškai išvalyti dantis.
Valgymas Kapos nuimamos valgant, todėl galima mėgautis bet kokiu maistu. Būtina atidžiai rinktis maistą ir susilaikyti nuo kietų, lipnių produktų: antraip breketas gali nulūžti.
Gyvenimo būdas Netrukdo aktyviai sportuoti, keliauti. Šis metodas netinka labai aktyviems, daug keliaujantiems pacientams
Vizitai pas gydytoją Vizitai pas gydytoją reti, tik profilaktinio pobūdžio. Būtini dažni vizitai pas ortodontą, kurių metu breketai paveržiami.
Gydymo trukmė 6-18 mėn. 9-24 mėn.
Rezultatai Tiesūs, taisyklingi dantys. Tiesūs, taisyklingi dantys.

Kaip tai veikia?

Dantų tiesinimas kapomis toks paprastas, kad tinka visiems – daug keliaujantiems, mėgstantiems ekstremalų sportą ar tiesiog skanų maistą.

Štai kaip vyksta ortodontinis gydymas nematomomis kapomis:

1. Konsultacijos metu atliekama paciento apžiūra, padaroma rentgeno nuotrauka.

2. Pagal gautus duomenis, suplanuojama dantų tiesinimo kapomis eiga, numatoma trukmė.

3. Atsižvelgiant į dantų anatomiją, laboratorijoje gaminamos kapos, skirtos specialiai Jums.

4. Kito vizito metu suteikiamas visas dantų kapų rinkinys ir pradedamas gydymas: pacientas kapas reguliariai keičia pagal gydytojo nurodymus.

Pasaulinė praktika ir milijonai laimingų pacientų įrodo, kad nematomos dantų tiesinimo kapos – puikus sprendimas, norintiems, kad kelias į tiesią šypseną būtų lengvas ir komfortiškas. Kviečiame su dantų tiesinimo galimybėmis susipažinti iš arčiau – registruokitės konsultacijai „Forum dentis“ klinikoje!

Registracija NEMOKAMAI konsultacijai

Registracija internetu