Protezavimas

Protezavimas atliekamas tuomet, kai nuosavo danties nebegalima patikimai atkurti plombinėmis medžiagomis bei visais atvejais ant dantų implantų. Dantų protezai gali būti pagaminti iš plastiko, metalo keramikos arba bemetalės keramikos, padengtos cirkoniu.

Kuris variantas tinkamiausias Jums, galime atsakyti tik įvertinę būsimo protezo vietą burnos ertmėje bei pagrindines funkcijos, kurias jis atliks.

Plastikinis protezas įprastai naudojamas tik kaip laikinas vainikėlis ant dantų implantų, jų prigijimo laikotarpiu.

Metalo keramikos protezas, padengtas natūralią dantų spalvą atkartojančiu porceliano sluoksniu, daugeliu atveju naudojamas krūminių bei prieškrūminių dantų srityje. Tai itin tvirtas ir patikimas protezas, pritaikytas įvairaus maisto kramtymui. Protezas, pagamintas iš metalo keramikos, atrodo gražiai, tačiau nepakankamai natūraliai.

Bemetalės keramikos protezas, padengtas cirkoniu, gali būti tvirtinamas bet kurioje burnos ertmės srityje. Šis protezas ne tik kad atrodo ypatingai natūraliai bei gražiai, bet ir be kita ko yra labai tvirtas.

Bemetalės keramikos protezus žmogaus organizmas itin toleruoja, todėl koplikacijų tikimybė itin maža, o ilgaamžiškumas garantuotas.

Palapinių nuoma Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016