Protezavimas

Protezavimas atliekamas tuomet, kai nuosavo danties nebegalima patikimai atkurti plombinėmis medžiagomis bei visais atvejais ant dantų implantų. Atkurti dantų vainikai gali būti pagaminti iš metalo keramikos arba bemetalės keramikos (cirkonio). Laikini vainikai (nešiojami neilgą laiką) gaminami iš plastiko.

Dantų protezavimas Vilniuje, mūsų klinikoje, tai galimybė vėl turėti gražius ir sveikus dantis. Dantų gydymui žengiant į priekį, atrandamos naujos galimybės ir odontologijos srityje. Tarp šių galimybių ir natūralūs, ilgaamžiški protezai. Niekas nė neįtars jog nauji Jūsų dantys buvo sukurti laboratorijoje!

Plačiau apie atkuriamų dantų gamybą ir procedūrų kainas

  1. Metalo keramikos vainikėlis (atkurtas dantis) yra padengtas natūralią dantų spalvą atkartojančiu porceliano sluoksniu. Tai tvirtas ir patikimas protezas, pagamintas iš metalo bei keramikos, tačiau galintis atrodyti nepakankamai natūraliai.
  2. Bemetalės keramikos (cirkonio) vainikėlis tai iš bemetalės keramikos pagamintas atkurtas dantis. Toks vainikėlis ne tik atrodo ypatingai natūraliai bei gražiai, bet ir yra ypatingai tvirtas. Bemetalės keramikos vainikėlius žmogaus organizmas itin gerai toleruoja, komplikacijų tikimybė itin maža, o ilgaamžiškumas garantuotas.
  3. Plastikinis vainikėlis įprastai naudojamas tik kaip laikinas vainikėlis ant dantų implantų, jų prigijimo laikotarpiu.

Apačioje pateikiame protezavimo paslaugų kainų lentelę.

Procedūra Kaina (eurais)
Bemetalės keramikos vainikėlis (1 dantis) 300.00–400.00
Bemetalės keramikos laminatė (1 dantis) 300.00
Bemetalės keramikos užklotas (1 dantis) 200.00

Bemetalės keramikos vainikėlis ant implanto (1 dantis)

(kaina priklauso nuo pasirinkto implanto)

300.00–550.00
Laikinas vainikėlis (1 dantis) 50.00
Seno vainikėlio nuėmimas (1 dantis) 15.00
Stiklo pluošto šaknies kaištis (1 dantis) 60.00
Plastmasinės plokštelės gamyba (1 žandikaulis) 210.00
Lanko atraminis protezas su kabliukais „biugelis“ 750.00

Laikas vėl jaustis gerai, kramtyti laisvai ir šypsotis plačiai! Visą informaciją apie dantų protezavimą Jums suteiks mūsų klinikos „Forum Dentis“ specialistai konsultacijos metu.

Palapinių nuoma Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016