Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas - tai nepriekaištingos esamo danties formos atkūrimas plombinėmis medžiagomis. Estetinį plombavimą atliekame ne tik tais atvejais, kai dantys yra pažeisti ėduonies, bet ir tuomet, kai jie yra nuskilę, nudilę, netaisyklingos formos ar padėties (kreivi bei netolygiai išsidėstę).

Priešingai nei daugelis mano, estetinis plombavimas atliekamas ne tik priekinių, bet ir prieškrūminių bei krūminių dantų srityje.

Kruopšti vieno danties restauracija, priklausomai nuo defekto dydžio, trunka apie 30 - 90 minučių. Jei dantukas stipriai pažeistas ėduonies, prieš estetinį plombavimą, gali būti atliekamos papildomos procedūros: išvalomos kariozinės ertmės, pašalinamos senos, nusidėvėjusios plombos, išvalomi ir suplombuojami kanalai bei, esant poreikiui, atliekams vidinis balinimas (endodontinis). Ir tik tuomet, to paties vizito metu, plombinėmis medžiagomis atkūriamas danties vainikėlis.

Pacientui pageidaujant, per vieną, 4 - 5 valandų trukmės vizitą, galime sugydyti bei atkurti 4 - 6 greta esančius dantis.

Palapinių nuoma Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016