Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas – tai danties formos atkūrimas plombinėmis medžiagomis. Minimaliai invazinį estetinį plombavimą mūsų specialistai atlieka ne tik tais atvejais, kai dantys yra pažeisti ėduonies, bet ir tuomet, kai jie yra nuskilę, nudilę, netaisyklingos formos, spalvos ar padėties (kreivi bei netolygiai išsidėstę).

Gydymo tikslas yra išsaugoti sveikus danties audinius, atstatant dantų formą bei spalvą. Mūsų klinikoje Vilniuje dirba specialistai, kurie vertina kruopštumą ir atsakingai atkuria natūralaus danties struktūrą, grąžindami jam visapusišką funkcionalumą.

Priešingai nei daugelis mano, estetinis plombavimas atliekamas ne tik priekinių, bet ir prieškrūminių bei krūminių dantų srityje. Taisyklinga danties forma ir geras sąkandis suteikia ne tik estetinį vaizdą, bet ir padeda ilgiau išlaikyti sveikus dantis.

Kaip vyksta estetinis plombavimas?

Kruopšti vieno danties restauracija, priklausomai nuo defekto dydžio, trunka apie 30–90 minučių. Kartais prieš estetinį plombavimą gali būti atliekamos papildomos procedūros:

  • išvalomi ir suplombuojami kanalai;
  • atliekamas vidinis (endodontinis) balinimas.

Tik atlikus šias procedūras, to paties vizito metu, plombinėmis medžiagomis atkuriamas danties vainikas.

Dirbame efektyviai ir rūpinamės paciento patogumu, todėl, per vieną, 4–5 valandų trukmės vizitą, galime atkurti 4–6 dantis.

Gydymas Kaina (eurais)
1 danties estetinis plombavimas 40.00–175.00

Daugiau informacijos apie gydymą „Forum Dentis“ klinikos odontologai suteiks konsultacijos metu.

Palapinių nuoma Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016