Dantų implantacija

Jeigu netekote danties arba esamas dantis yra pažeistas taip, kad jo atkurti kitomis priemonėmis (plombuojant ar protezuojant) nebeįmanoma, nesijaudinkite – šiuolaikinė medicina leidžia dantų implantais pakeisti vieną, kelis ar net visus prarastus dantis. Ir jie atrodys taip pat ar dar geriau nei tie, kuriuos turėjote! O visus dantis praradusiems žmonėms šis gydymas yra vienintelis būdas išvengti nepatogių išimamų protezų.

Kas yra implantas? Trumpas paaiškinimas būtų toks, kad implantas – danties šaknį pakeičiantis titaninis sraigtas, kuris įsriegtas ir prigijęs kaule, tampa tarsi natūrali danties dalis, ant kurios atliekamas protezavimas (danties vainikėlio atkūrimas). Ši gydymo dalis atliekama praėjus ne trumpiau, negu 3 mėnesiai nuo implanto įsriegimo dienos.

Dantų implantacijos eiga

Dantų implantacijai skiriami 4–5 vizitai.

Pirmojo susitikimo metu atliekame visą chirurginę dalį:

  • esant poreikiui pašaliname neatstatomai pažeistus dantis;
  • priauginame kaulą;
  • atliekame sinuso dugno pakėlimo procedūrą (jeigu reikia);
  • įsriegiame reikiamą skaičių implantų;
  • pritvirtiname gijimo galvutę, kuri padeda susiformuoti dantenoms įsriegimo vietoje.

Praėjus savaitei, antrojo susitikimo metu, įvertiname burnos ertmės būklę bei pašaliname siūlus. Po 3–6 mėnesių, prigijus įsriegtiems implantams, trečiojo vizito metu, sprendžiame ar galime pradėti protezavimo etapą – danties vainikėlio atkūrimą. Ketvirtojo vizito metu padaromi dantų lanko atspaudai, kurie reikalingi vainikėliui ant implanto pagaminti. Jie gaminami dantų technikų laboratorijoje. Penktojo vizito metu, praėjus vidutiniškai vienai savaitei, pagamintas danties vainikas pritvirtinamas prie implanto, o jūs džiaugiatės nauju gyvenimu!

Procedūra Kaina (eurais)
1 implanto įsriegimas
(kaina priklauso nuo pasirinkto implanto)
300.00–550.00
1 implanto gijimo galvutė 60.00
Laikinas vainikėlis ant implanto (1 dantis)
(atramos kaina neįskaičiuota)
100.00

Ką reikia žinoti prieš implantaciją?

Pacientams būtina atlikti keletą tyrimų, kurie turi įtakos implantacijos procedūrai. Šis žingsnis – būtinas siekiant užtikrinti jūsų sveikatą, procedūros saugumą ir rezultatų ilgaamžiškumą. Daugiau informacijos apie reikiamus tyrimus jums suteiks odontologas konsultacijos metu.

Mūsų specialistai dirba tam, kad gydymas būtų kuo lengvesnis, o rezultatai teiktų džiaugsmo ilgus metus. Vilniuje įsikūrusi odontologijos klinika „Forum Dentis“ – dar vienas žingsnis jūsų sveikatos ir gražios šypsenos link!

Palapinių nuoma Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016