Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas - tai nepriekaištingos esamo danties formos atkūrimas plombinėmis medžiagomis. Estetinį plombavimą atliekame ne tik tais atvejais, kai dantys yra pažeisti ėduonies, bet ir tuomet, kai jie yra nuskilę, nudilę, netaisyklingos formos ar padėties (kreivi bei netolygiai išsidėstę).

Plačiau ...

Dantų implantacija

Implantacija - tai prarasto danties atstatymas, atkūriant tiek matomą jo dalį - vainikėlį, tiek šaknį. Dantų implantacija planuojama tuomet, kai pacientas neteko nuosavo danties arba esamas dantis yra pažeistas taip, kad jo atkurti kitomis priemonėmis (plombuojant ar protezuojant) nebeįmanoma. Dantų implantais galima pakeisti vieną, kelis ar net visus prarastus dantis.

Plačiau ...

Protezavimas

Protezavimas atliekamas tuomet, kai nuosavo danties nebegalima patikimai atkurti plombinėmis medžiagomis bei visais atvejais ant dantų implantų. Dantų protezai gali būti pagaminti iš plastiko, metalo keramikos arba bemetalės keramikos, padengtos cirkoniu.

Plačiau ...

Burnos higiena

Profesionalios burnos higienos metu pašalinę susikaupusias apnašas bei akmenis, sugrąžiname dantims natūralią jų spalvą bei sumažiname ėduonies susidarymo tikimybę.

Plačiau ...

Dantų balinimas

Dantų balinimo procedūra atliekama siekiant suteikti šviesesnį atspalvį natūraliems, sveikiems dantims. Dažniausiai akivaizdūs pokyčiai būna pastebimi vos po vieno, 90 minučių trukmės, vizito pas burnos higienistę

Plačiau ...