Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas – tai danties formos atkūrimas plombinėmis medžiagomis. Minimaliai invazinį estetinį plombavimą mūsų specialistai atlieka ne tik tais atvejais, kai dantys yra pažeisti ėduonies, bet ir tuomet, kai jie yra nuskilę, nudilę, netaisyklingos formos, spalvos ar padėties (kreivi bei netolygiai išsidėstę).

Plačiau ...

Dantų implantacija

Jeigu netekote danties arba esamas dantis yra pažeistas taip, kad jo atkurti kitomis priemonėmis (plombuojant ar protezuojant) nebeįmanoma, nesijaudinkite – šiuolaikinė medicina leidžia dantų implantais pakeisti vieną, kelis ar net visus prarastus dantis. Ir jie atrodys taip pat ar dar geriau nei tie, kuriuos turėjote! O visus dantis praradusiems žmonėms šis gydymas yra vienintelis būdas išvengti nepatogių išimamų protezų.

Plačiau ...

Protezavimas

Protezavimas atliekamas tuomet, kai nuosavo danties nebegalima patikimai atkurti plombinėmis medžiagomis bei visais atvejais ant dantų implantų. Atkurti dantų vainikai gali būti pagaminti iš metalo keramikos arba bemetalės keramikos (cirkonio). Laikini vainikai (nešiojami neilgą laiką) gaminami iš plastiko.

Plačiau ...

Burnos higiena

Burnos ertmėje dažnai susiformuoja kietas arba minkštas apnašas, kuris individualios burnos higienos priemonėmis nepasišalina. Jų kaupimosi priežastys gali būti labai įvairios, ir pats žmogus ne visada yra kaltas, tačiau, visgi, dažnai individualiai burnos higienai skiriama per mažai dėmesio ir laiko, nes žmogus nuvertina jos svarbą arba net nežino kaip kasdien tinkamai rūpintis dantų sveikata.

Plačiau ...

Dantų balinimas

Tai yra medicininė procedūra, kuri turi būti atliekama odontologo arba burnos higienisto. Specialistas įvertina burnos ertmės būklę, parenka bei pasiūlo balinimo būdą, išaiškina procedūros eigą, kontraindikacijas, komplikacijas ir šalutinį poveikį.

Plačiau ...

Palapinių nuoma Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016