Apie kliniką

Vilniuje įsikūrusi odontologijos klinika „Forum Dentis“ teikia visas aukščiausios kokybės burnos ertmės priežiūros bei gydymo paslaugas. Mūsų gydytojai odontologai siekia, kad pacientas jaustųsi jaukiai ir pasitikėtų specialistų darbu. Kiekvienam pacientui sudarome individualų gydymo planą prieš tai išsamiai papasakoję, kokios procedūros bus reikalingos ir kokia bus tiksli gydymo kaina.

Mūsų tikslas yra matyti jus nuoširdžiai besišypsančius – juk tai, kas pataisoma, neturi gadinti gyvenimo kokybės!

Kokybė
Mes įsipareigojame suteikti tik kokybiškas paslaugas. Jei po odontologinės procedūros Jums nepatiks pasiektas rezultatas, korekcijas atliksime nemokamai.

Įsipareigojimai
Prieš sudėtingesnį odontologinį gydymą, visuomet suformuojame gydymo planą, kuriame nurodome planuojamas procedūras, jų kainas bei vizitų skaičių. Jei gydymo eigoje, paaiškės, kad būtina atlikti nenumatytą procedūrą ar kelias, mes jas atliksime, o Jums papildomai tai nieko nekainuos.

Garantijos
Mūsų klinikoje naudojamiems implantams suteikiama viso gyvenimo garantija. Neprigijus įsriegtam danties implantui, įsipareigojame jį nemokamai (įskaitant ir pakartotinę implanto įsriegimo procedūrą) pakeisti nauju.

Palapinių nuoma Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016